Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Asystentka Zarządu

Data dodania: 2022-09-21 15:28:17ID: 16278

785Pokaż numer[email protected]

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych produktów drobiowych. Obsługujemy klientów w Polsce, Europie i Azji.
Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Asystentki Zarządu

Praca w dwóch lokalizacjach: Kawle (okolice Sierakowic) oraz Dzierżążno ul. Podgórna 3 ( okolice Kartuz )

Zakres obowiązków:
- wsparcie Zarządu w zakresie: prowadzenia kalendarza, umawiania i organizacji spotkań,
- dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów i zarządzanie napływającymi informacjami,
- przygotowywanie oraz redagowanie pism,
- Organizowanie podróży służbowych i rozliczanie wydatków,
- współpraca z pozostałymi działami w firmie,
- Tworzenie zestawień, raportów i prezentacji.

Czego oczekujemy ?
- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- Zdolności analitycznych i kreatywności,
- Umiejętności samodzielnej organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem,
- Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Pozytywnego nastawienia i pewności siebie w podejmowanych działaniach,
- Dyspozycyjności, kiedy wymaga tego sytuacja,
- Chęci podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji,
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Codzienne obiady i raz w tygodniu pyszne domowe ciasto,
- Pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
- Możliwość rozwoju kompetencji,
- Ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę,
- Eventy firmowe,
- Paczki świąteczne,
- Zniżki na produkty firmowe,
- Premię za polecenie nowego pracownika,
- Premię za frekwencję.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] , w tytule maila podając nazwę stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o w CV klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o. o., (ul. Podgórna 3, 83-332 Dzierżążno) w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Uwaga: jeżeli chcesz, aby Twoje CV lub list motywacyjny były brane pod uwagę również w kolejnych rekrutacjach Administratora powinieneś dopisać w przesłanym CV liście motywacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o. o., (ul. Podgórna 3, 83-332 Dzierżążno) na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.