Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista/ka ds. kadr i płac

Data dodania: 2022-11-20 23:07:25ID: 16793

[email protected]

Lokalizacja : Kartuzy / Gdańsk

Renomowana kancelaria podatkowa poszukuje ambitnej osoby, która dołączy do naszego zespołu. Oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo/płacowej, ambitnych oraz dyspozycyjnych. Odpowiedni kandydat otrzyma także możliwość rozwoju i dalszego kształcenia. Dodatkowym atutem są cykliczne kursy doszkalające w całości finansowane przez kancelarię, służbowy telefon, wyjazdy integracyjne itp.

Twój zakres obowiązków:
- sporządzanie umów oraz innej dokumentacji kadrowej,
- prowadzenie akt pracowniczych oraz dokumentacji kadrowo-płacowej,
- terminowe zgłaszanie i wyrejestrowywanie ubezpieczonych z ZUS,
- kontrolowanie harmonogramów i ewidencji czasu pracy,
- sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON,
- sporządzanie list płac pracowników etatowych oraz zleceniobiorców,
- prowadzenie i nadzór nad dokumentacją personalną pracowników w zakresie umów, badań lekarskich, szkoleń, BHP, urlopów i zwolnień lekarskich,
- prowadzenie dokumentacji PPK,
- wystawianie świadectw pracy, zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu,
- tworzenie dokumentacji związanej z formularzami A1, kartami EKUZ, formularzami S1,
- rozliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
- bieżąca współpraca z Agencjami Pracy i Urzędami w tym kontakt z ZUS-em, Urzędem Skarbowym, biurami komorniczymi,
- monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy,
- prowadzenie procesów administracji kadrowej zgodnie z wymogami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administrowanie danymi pracowników w systemach kadrowych.

Nasze wymagania:
- doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
- znajomość przepisów prawa w zakresie realizowanych obowiązków,
- umiejętność pracy w zespole,
- rzetelność, dokładność, skrupulatność, sumienność,
- znajomość modułu kadry i płace programu comarch optima będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub dowolną wybraną) w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje z współpracownikami i zarządem,
- możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych,
- dużą samodzielność w działaniu,
- dofinansowanie do pakietu sportowego,
- wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
- możliwość rozwijania procesów i kreowania nowych rozwiązań w swoim obszarze zadań
- możliwość pracy zdalnej/hybrydowej