Zamknij
Promuj to ogłoszenie

MONTER MASZYN / ŚLUSARZ

Data dodania: 2022-11-22 08:56:08ID: 16808

888Pokaż numer[email protected]

TKMATIK | OBOWIĄZKI
- wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem
- montowanie i uruchamianie oraz demontowanie urządzeń i maszyn
- diagnozowanie usterek ich usuwanie oraz bieżąca obsługa sprzętu
- dokonywanie przeglądów urządzeń
- dobieranie odpowiednich elementów i zespołów oraz ich wymiana
- bieżąca obsługa maszyn ich regulowanie oraz przeprowadzanie wszelkiego typu konserwacji
- przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem
- kontrola jakości wykonywanych detali
- wiercenie otworów
- czyszczenie używanych narzędzi

TKMATIK | WYMAGANIA
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- estetyka wykonywanych prac oraz dbałość o elementy
- samodzielność i odpowiedzialność
- terminowość i dobra organizacja pracy

TKMATIK | OFERUJEMY
- możliwość przyuczenia do wykonywania pracy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności
- przyjazną atmosferę w miejscu

Miejsce pracy: 83-330 Skrzeszewo ul. Sosnowa 9