Zamknij
Promuj to ogłoszenie

SPRZEDAWCA PRACA OD ZARAZ DZIAŁ MIĘSNY KARTUZY

Data dodania: 2022-11-23 13:46:52ID: 16817

58 Pokaż numer[email protected]

W związku z dynamicznym rozwojem firma PHU MAROKO zatrudni do pracy na stanowisku kasjer-sprzedawca.
Miejsce pracy: Kartuzy przy ul.Mściwoja II 13.

Zakres obowiązków:
-zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
-obsługa kasy fiskalnej,
-dbanie o estetyczny wygląd i czystość w sklepie,
-właściwy sposób ekspozycji towarów.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca w zgranym zespole
- stałe godziny pracy 6:00-14, 14-22:00 zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą

Wykształcenie:
-zasadnicze zawodowe

Inne wymagania:
-rzetelność i uczciwość,
-zaangażowanie,
-dyspozycyjność,
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
-umiejętność pracy w zespole,
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
-mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Więcej informacji pod numerem telefonu 58 681-06-63.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] lub o dostarczenie bezpośrednio do naszych placówek.