Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Sprzedawca części samochodowych - praca w Miszewku

Data dodania: 2022-12-08 10:12:46ID: 16997

500Pokaż numer[email protected]

Sklep motoryzacyjny Euro Parts poszukuje pracowników na stanowisko sprzedawca części samochodowych do oddziału w Miszewku.

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie bezpośredniej sprzedaży części zamiennych i akcesoriów;
- Zamawianie części pod Klienta;
- Wsparcie Klientów w korzystaniu z oferty sklepu internetowego;
- Wsparcie obsługi partnerskich platform sprzedaży takich jak Allegro itp.;
- Informowanie Klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy oraz o aktualnych promocjach.
Wymagania:
- Znajomość katalogów motoryzacyjnych;
- Znajomość dobierania części po numerach VIN pojazdu;
- Komunikatywność;
- Punktualność i staranność w wykonywaniu zleconych prac;
- Zaangażowanie w wypełnianie powierzonych obowiązków;
- Zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki;
- Umiejętności obsługi komputera;
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- Możliwość dopasowania godzin pracy (w godzinach pracy firmy);
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/o pracę;
- Motywacyjny system wynagrodzeń;
- Pozytywną atmosferę w pracy i możliwość rozwoju wewnątrz firmy;
- System wdrożenia pracownika;
- Bonus Bożonarodzeniowy;
- Karta MultiSport;
- Zniżki pracownicze;
- Spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] z dopiskiem: SPRZEDAWCA - MISZEWKO.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę Euro Parts Marcin Jakubczyk.