Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Asystent działu księgowości

Data dodania: 2021-06-18 15:15:36ID: 10946

535Pokaż numer[email protected]

Asystent działu księgowości
Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży,
Prowadzenie ewidencji dokumentów bankowych i kasowych oraz uzgodnień sald,
Kontrola poprawności dokonywanych zapisów księgowych oraz uzgadnianie sald rozrachunków,
Współpraca w zakresie terminowego sporządzania sprawozdań finansowych, JPK oraz innych raportów okresowych,
Przyjmowanie wpłat i wypłat gotówkowych i bezgotówkowych oraz fiskalizacja wszelkich transakcji kasowych,
Wymagania:
? Znajomość obsługi programu ENOVA 365
? znajomość zasad księgowania i przepisów podatkowych,
? skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
? dobra organizacja pracy,
? mile widziane osoby z doświadczeniem w branży budowlanej.
Oferujemy pracę:
? w miłej atmosferze,
? w prężnie rozwijającej się firmie,
? z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
CV proszę wysyłać na adres mailowy: @

Poniżej podajemy informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z art. 13 RODO:
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Bau-form Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Przodkowie (83-304) ul. Za strumykiem 12. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania bieżącego procesu rekrutacji, a w przypadku udzielenie odrębnej zgody ? także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do celów rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art.6 ust. 1 lit. a) RODO). Informujemy o przysługującym Pani/Panu w każdym czasie prawie do: żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego jeśli dane będą przetwarzane z naruszeniem przepisów prawa. Dostęp do danych będą mieć wspólnicy i upoważnieni współpracownicy Administratora zaangażowani w proces rekrutacji. Dane będą przetwarzane do czasu odwołania którejkolwiek ze zgód.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o treści:
Oświadczam, że zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bau-form spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. (83-304 Przodkowo, ul. Za strumykiem 12) moich dobrowolnie podanych danych osobowych w celu przeprowadzenia i administrowania procesu rekrutacji w związku z ogłoszeniem, na które aplikuje;
A w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w CV dodatkowej klauzuli o treści:
Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacji.


BAU-FORM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - jesteśmy firmą z kadrą pracowniczą po- siadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie szalunków i rusztowań. Oferujemy sprzęt, który spełnia naj- wyższe wymagania. Prowadzimy także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie optymalnego i pra- widłowego wykorzystania sprzętu. Naszym klientom proponujemy zawsze najkorzystniejsze rozwiązania.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA