Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Zatrudnię asystenta d/s księgowości

Data dodania: 2019-01-11 10:49:22ID: 1562

533Pokaż numer[email protected]

Zatrudnię pracownika na stanowisko asystent d/s księgowości w Biurze Rachunkowym ze stabilna pozycja na rynku.

Wymagania:
- ukończona szkoła średnia
- umiejetność obsługi komputra
- wysoka kultura osobista
- dokładność, staranność, rzetelność, sumienność, punktualność
- komunikatywność

Mile widziane:
- znajomość programów księgowych
- doświadczenie w księgowości
- znajomość podstawowych zasad księgowości

Obowiązki:
- dbanie o współpracę z klientami
- księgowanie dokumentów zakupu/sprzedaży
- układanie dokumentów
- raportowanie postępów pracy

Oferujemy:
- prace w pełnym wymiarze czasowym 8-16 lub 7-15
- miła, koleżeńska atmosferę w pracy
- wysoki standard warunków pracy

Biuro Rachunkowe
Jakub Spychalski
Ul. Piłsudskiego 3
Tel. +48 533778777
www.jakubspychalski.pl
e-mail: [email protected]

CV prosimy kierować na e-mail z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Jakub Spychalski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).