Zamknij

Promuj to ogłoszenie

MAGAZYNIER

Data dodania: 2019-02-08 14:17:09ID: 1772

691Pokaż numer[email protected]

MAGAZYNIER
Szukasz pracy? Zgłoś się do nas!
Oferujemy pracę na stanowisku Magazynier.
Miejsce pracy: Kawle 13 83-341 Gowidlino

Podstawowe zadania:
- przyjmowanie i wydawanie towaru,
- kontrola temperatury oraz sposobu składowania towarów,
- kontrola rotacji towarów w chłodni,
- prawidłowe i terminowe przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniami,
- kontrola terminów przydatności towarów znajdujących się w magazynach,
- prowadzenie stanów magazynowych.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- zarobki do 2600zł netto
- pracę w środowisku gdzie zdrowy rozsądek jest najwyższą wartością perspektywy rozwoju zawodowego,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę,
- premię i dodatki,
- codzienny ciepły posiłek.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- odpowiedzialność,
- sumienność,
- uczciwość,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w zespole.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś !
CV wyślij na adres [email protected]
Więcej informacji pod numerem telefonu 691-300-350