Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Betoniarze na prefabrykaty do Niemiec

Data dodania: 2019-03-25 17:08:51ID: 2266

507Pokaż numer[email protected]

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym betoniarzem do projektów realizowanych na terenie Niemiec.

Zadania:

produkcja prefabrykatów betonowych
wylewanie betonu
praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

znajomość j. niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
doświadczenie na ww. stanowisku
prawo jazdy kat. B i samochód
własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość zakwaterowania,
kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.