Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pracownik Biurowy ds. Komercjalizacji oraz Kontaktu z Klientem

Data dodania: 2019-07-11 10:34:54ID: 3336

509Pokaż numer[email protected]

Firma Partners Sp. Z o.o. Sp. K., prężnie działająca na rynku nieruchomości komercyjnych na terenie Polski, zatrudni Pracownika biurowego ds. Komercjalizacji oraz Kontaktu z Klientem.

Miejsce pracy: Przodkowo, ul. Gdańska 16A.

Zakres obowiązków:
? Obsługa biura pod kątem komercjalizacji obiektów handlowo usługowych
? Zarządzanie oraz obsługa Parków Handlowych na terenie trójmiasta
? Koordynowanie postępów komercjalizacji
? Dbanie o prawidłowy i efektywny przepływ informacji między działami
? Prowadzenie spraw administracyjnych
? Przygotowywanie dokumentacji biurowej
? Wystawianie dokumentów finansowych
Oczekiwania:
? Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
? Wykształcenie min. średnie
? Bardzo dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
? Bardzo dobra znajomość pakietu Office
? Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów z kontrahentami
? Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
? Samodzielność
? Dyspozycyjność
? Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
? Wynagrodzenie 3000zł netto + roczna premia od zaangażowania oraz wyników personalnych
? Umowę o pracę po okresie próbnym w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży
? Wszelkie narzędzia do wykonywania pracy
? Praca w godzinach 8-16, pn - pt
? Wsparcie w rozwoju kompetencji zawodowych
? Możliwości rozwoju zawodowego
? Pracę w zgranym zespole w bardzo miłej atmosferze
CV ze zdjęciem należy przesłać na adres e-mail: [email protected]