Promuj to ogłoszenie

Monter rurociągów

Data dodania: 2019-07-17 11:52:13ID: 3406

607Pokaż numer[email protected]

Zatrudnimy pracowników na stanowisko MONTER RUROCIĄGÓW.

Wymagania:
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne kierunek: monter rurociągów, hydraulik, ślusarz lub pokrewne,
- Doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów lub montera instalacji hydrauliki siłowej,
- Konieczna umiejętność czytania rysunku izometrycznego lub schematów hydraulicznych,
- Znajomość technologii połączeń kołnierzowych lub hydraulicznych,
- Mile widziana znajomość armatury hydraulicznej i komponentów,
- Mile widziana umiejętność gięcia rur i sczepiania spoin metodą TIG,
- Mile widziane uprawnienia: suwnice, hakowy, wózki widłowe, palnik.

Obowiązki:
- Wykonywanie instalacji rurociągowej lub hydrauliki siłowej na podstawie rysunku izometrycznego/ schematu hydraulicznego,
- Prefabrykacja i montaż rurociągów na nowej instalacji,
- Wykonywanie połączeń hydraulicznych, połączeń kołnierzowych,
- Praca ze stalą czarną i nierdzewną,
- Obsługa elektronarzędzi, giętarek,

Oferujemy:
- Stałe pracę w regionie kaszub,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP,
- Dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe w PZU z możliwością samodzielnej kontynuacji po zakończeniu pracy,
- Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych,
- Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne),
- Zwrot za badania lekarskie,
- Możliwość wyjazdów za granicę,
- Fachowy nadzór, uporządkowane stanowisko pracy,
- Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) na adres [email protected]
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 607 719 782