Promuj to ogłoszenie

Pakowacz / Magazynier bez znajomości niemieckiego

Data dodania: 2019-08-13 14:40:46ID: 3673

789Pokaż numer[email protected]

Opis stanowiska:
Pakowanie lekkich produktów (nie spożywka)

Oczekujemy:

Gotowość do pracy na 2-zmiany (rano i popołudniu)
Chęci i motywacji do pracy

Oferujemy:

wynagrodzenie: 9,49 EUR brutto na godzinę
możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
na miejscu bus który zawozi i odwozi z miejsca pracy.
umowę o pracę na pełen etat w dobrej niemieckiej firmie
zakwaterowanie ( internet, TV)
ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
darmowe napoje, owoce i warzywa
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
umowę o pracę na warunkach niemieckich
koordynatorzy mówiący w języku polskim

Sposób kontaktu:

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV
na adres e-mail: [email protected]
TEL: 0048 501 588 980
TEL: 0048 789 293 989
Zapraszamy także na naszą stronę www.mangold.pl