Promuj to ogłoszenie

Inspektor Jakości NDT

Data dodania: 2019-08-23 10:10:16ID: 3757

[email protected]

Beckmann Volmer Technology Sp. z o. o.
Jesteśmy firmą usługowo-inżynieryjną specjalizującą się w produkcji konstrukcji stalowych dla zaawansowanych technologicznie przemysłów m.in. energetyki wiatrowej Firma posiada pond 60 letnie doświadczenie w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych. Od ponad 20 lat głównych rynkiem naszych klientów jest rynek niemiecki, gdzie wypracowaliśmy wysokie standardy jakościowe oraz proceduralne.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Inspektor Jakości NDT

Zakres obowiązków:
? kontrola dostaw i surowców wejściowych zgodnie z zamówieniem i dokumentacją wewnętrzną
? kontrola jakości wytworzonych produktów
? kontrola procesów produkcyjnych
? doradztwo dla pracowników produkcji
? tworzenie raportów kontrolnych
? współpraca z przedstawicielami innych działów
Wymagania:
? wykształcenie min. średnie techniczne
? znajomość rysunku technicznego
? umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi ( suwmiarka. wysokościomierz, mikrometr, kątomierz )
? znajomość pakietu MS Office
? dokładność i sumienność w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów
? umiejętność współdziałania w zespole
? umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji
? mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
? wymagane uprawnienia przynajmniej UT (1+2), mile widziane również inne uprawnienia NDT jak VT czy MT
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie. pracę w młodym zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów, możliwość podnoszenia swoich kompetencji przez szkolenia, stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

Prosimy także o umieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji Procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).?