Promuj to ogłoszenie

Praca/mechanik samochodowy/od zaraz/

Data dodania: 2019-09-10 18:31:30ID: 3920

[email protected]

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODOWY
Lokalizacja: Gdańsk Osowa

Proponujemy Ci:
pracę w systemie jednozmianowym
możliwy transport z okolic Kartuz/Żukowa/ Sierakowic
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zadania:
naprawa samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t
wszelkie prace mechaniczne m.in. wymiana płynów, geometria, klimatyzacja, zawieszenie, hamulce, diagnostyka

Oczekujemy:
doświadczenia w zawodzie mechanika

Proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.