Promuj to ogłoszenie

asystent kierownika budowy z branży konstrukcyjno -budowlanej

Data dodania: 2019-11-08 10:00:21ID: 4441

604Pokaż numer[email protected]

WODKAN-GRZENKOWICZ sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Asystenta kierownika budowy branży konstrukcyjno-budowlanej.
Spółka powstała w 1971 roku. W ciągu przeszło czterech dekad obecności na rynku zdobyła stabilną pozycję i zaufanie wśród klientów, skupiając się głównie na robotach inżynieryjnych branży sanitarnej. WodKan-Grzenkowicz to również bezpieczne i nowoczesne budownictwo infrastrukturalne oraz mieszkaniowe. Jako profesjonalnie zarządzana firma, chcemy być solidnym partnerem biznesowym z chęcią podejmującym trudne, wymagające wiedzy specjalistycznej i zaawansowanych technologii zadania, stale poszerzając swoje portfolio o coraz śmielsze realizacje.
Zakres obowiązków:
? bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy,
? udział w procesie przygotowania inwestycji,
? wykonywanie prac biurowych,
? odbiory poszczególnych etapów robót z podwykonawcami,
? nadzór nad realizacją prac zgodnie z dokumentacją projektową,
? kontrola wyników i jakości prac podwykonawców,
? wykonywanie przedmiarów robót, kosztorysów oraz ofert,
? obmiary robót, przygotowywanie protokołów przerobowych,
? przygotowanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców materiałów budowlanych, a także ich zamawianie,
? przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
Wymagania:
? doświadczenie na podobnym stanowisku ? przynajmniej 1 rok,
? wyższe wykształcenie kierunkowe,
? znajomość branży budowlanej,
? dokładność i sumienność,
Oferujemy:
? możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
? narzędzia niezbędne do pracy.
Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: [email protected]
W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska rekrutacyjnego.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.