Promuj to ogłoszenie

Kontroler Procesu Produkcyjnego

Data dodania: 2020-07-10 12:40:39ID: 7058

[email protected]

Szukasz pracy??
Mamy ofertę dla Ciebie!!
Szukamy pracowników na stanowisko: Kontroler procesu produkcyjnego
Miejsce pracy: Kawle (Kawle 13, 83-341 Gowidlino, okolice Sierakowic).

Obowiązki:
- sprawdzanie wagi, kształtu oraz opanierowania produktu,
- kontrolowanie produktu na taśmie produkcyjnej,
- zapisywanie wyników w karcie kontroli,
- zgłaszanie zaobserwowanych nieprawidłowości przełożonemu,
- dbanie o swoje stanowisko pracy,
- przestrzeganie zasad zakładowych oraz BHP.

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy,
- sumienność,
- odpowiedzialność,
- pracowitość.

Oferujemy:
- pracę w systemie zmianowym,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- szkolenia,
- rozwój osobisty,
- ubezpieczenie na życie,
- eventy,
- nagrody stażowe (co 5 lat pracy),
- paczki świąteczne,
- ?owocowe środy?,
- zniżki na produkty firmowe,
- premię za przyprowadzenie nowego pracownika,
- losowanie co kwartał trzech nagród za ?100% frekwencji?,
- codzienne posiłki, kawa, herbata.

Proszę o wysyłanie CV na adres [email protected] , w tytule maila podając nazwę stanowiska, na które kandydujesz.