Promuj to ogłoszenie

OPERATOR CNC

Data dodania: 2021-02-23 08:47:59ID: 9278

+48Pokaż numer[email protected]

ZADANIA:
- Przygotowanie detali do obróbki
- Dobór narzędzi i parametrów
- Obsługa centrów obróbczych i maszyn CNC
- Ustawianie detalu na maszynie
- Wypalanie zgodnie z rysunkiem technicznym
- Kontrola jakości w procesie wytwarzania produktu

OCZEKUJEMY:
- Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
- Znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność samodzielnej obsługi maszyn CNC
- Mile widziana umiejętność programowania, doboru narzędzi, prace na wypalarkach plazmowych lub laserowych

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Wsparcie przełożonego i zespołu w codziennej pracy
- Jasno określone zadania i cele
- Miłą i przyjazną atmosferę
- Możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur firmy
- Praca w systemie jednozmianowym, stałe godziny pracy
- Gwarantowany 2 tygodniowy urlop w okresie wakacji!