Promuj to ogłoszenie

Planista - Koordynator ds. produkcji

Data dodania: 2021-02-23 14:02:26ID: 9293

601Pokaż numer[email protected]

Drawex A.C.M.T Sp. J. oferuje pracę na stanowisku Planista - Koordynator ds. produkcji

Opis stanowiska :

Opracowywanie planów produkcji
Nadzór nad procesami produkcyjnymi na wszystkich etapach
Planowanie i kontrolowanie zapasów surowców, półproduktów i produktów koniecznych do produkcji
Reagowanie na problemy techniczne pracowników i bieżące ich rozwiązywanie
Kontrolowanie terminowości zadań produkcyjnych
Organizacja i kompleksowe planowanie pracy podległych zespołów w oparciu o plan produkcyjny
Raportowanie wyników i monitoring realizacji zleceń
Współpraca z innymi działami firmy w zakresie planowania pracy, zwiększania efektywności procesów
Umiejętność czytania i wykonywania podstawowych rysunków technicznych
Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie , preferowane techniczne
Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania relacji
Bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów
Biegła obsługa komputera

Firma oferuje:

Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę
Prace w miłej atmosferze -
Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy wysłanie CV na adres [email protected]

W temacie e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska, oraz klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drawex A.C.M.T. Drywa Sp.J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Więcej informacji pod numerem 601 832 594