Zamknij
REKLAMA

 1. Administratorem portalu expresskaszubski.pl jest firma Express Kaszubski Wojciech Drewka, 83-300 Kartuzy, ul. Jeziorna 2,  która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.
 2. Administrator oświadcza, że wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.
 3. Użytkownik, po zarejestrowaniu się, uzyskuje dostęp do wielu użyteczności portalu, w tym: komentarzy wiadomości w poszczególnych serwisach, wyrażania opinii o treściach prezentowanych w expresskaszubski.pl, udziału w konkursach, dodawania ogłoszeń. Rejestracja nie jest obowiązkowa.
 4. Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby portalu expresskaszubski.pl.
 5. Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.
 6. Każdy z użytkowników ma prawo wglądu i zmiany do przechowywanych przez Administratora danych.
 7. Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są wyłącznie na potrzeby: kontaktu z Użytkownikiem na potrzeby serwisu expresskaszubski.pl, prowadzenia księgowości, przesyłania Użytkownikowi materiałów informacyjnych, handlowych, newslettera.
 8. Administrator oświadcza, że dane Użytkownika mogą być udostępniane upoważnionym organom na podstawie obwiązujących przepisów prawa.
 9. Użytkownik zobowiązuje się do posiadanie tylko jednego konta w portalu expresskaszubski.pl oraz do nieudostępniania danych dostępowych osobom trzecim.
 10. Pozytywne zakończenie rejestracji w portalu, związane z dostępem do wielu użyteczności portalu  skutkuje przesłaniem potwierdzenia na podany przy rejestracji adres e-mail.
 11. Na stronach portalu expresskaszubski.pl wykorzystywane są narzędzia do gromadzenia danych, niezbędne do sprawnego działania portalu. Są to na przykład pliki Cookies, których portal może używać do rozpoznania użytkowników, którzy wielokrotnie odwiedzają portal oraz do zbierania ogólnych statystycznych informacji o sposobie korzystania ze stron serwisu przez użytkowników.
 12. Niniejsza polityka prywatności stanowi integralną część regulaminu.
  Masz prawo do dostępu do danych, czyli edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania. Masz również prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przechowywane do odwołania niniejszej zgody. Wszelkie zastrzeżenia i uwagi w tym zakresie można kierować na adres: [email protected]
 13. Brak akceptacji przez Użytkownika Polityki Prywatności oznacza brak akceptacji regulaminu.

 


POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU expresskaszubski.pl

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej expresskaszubski.pl , w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie mojej aktywności na portalu expresskaszubski.pl, którego Wydawcą jest Express Kaszubski Wojciech Drewka, 83-300 Kartuzy, ul. Jeziorna 2 oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.