Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
17:12, 26.09.2022
Opinie mieszkańców jednej z najnowszych inwestycji zrealizowanych przez Indai w Gdańsku Wrzeszczu poszły w świat. Sporo pozytywnego zamieszania na rynku nieruchomości w Trójmieście wywołało pojawienie się Kamienic H. Kołłątaja, które znacząco podniosły poziom mieszkań premium w Gdańsku. Co w nich wyjątkowego? Na poczekaniu wymienić warto choćby jasne wnętrza, malownicze otoczenie, kieszonkowy ogród w sąsiedztwie i doskonałą lokalizację w klimatycznej, spokojnej okolicy.
25
11:41, 22.09.2022
Czy z powodu rosnących kosztów energii elektrycznej i gazu należy się spodziewać zwolnień w firmach działających na terenie powiatu kartuskiego? Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie ma, ale perspektywy nie są dobre. - Właściciele firm jeszcze czekają i liczą koszty, ale jeśli nic się nie zmieni, to lada chwila zwolnienia będą nieuniknione - mówi Zbigniew Jarecki prezes Kaszubskiego Związku Pracodawców.
17:12, 14.09.2022
Na mapie Kaszub pojawiło się miejsce, które nie pozwala przejść koło siebie obojętnie. Jest to pierwsze w Polsce miejsce określane mianem „slow commerce", charakteryzujące się indywidualnym podejściem do każdego klienta, staranną selekcją i szeroką wiedzą w zakresie oferowanych produktów oraz przestrzenią, w której każdy poczuje się jak w domu, a nie jak w hipermarkecie. Lecz to nie wszystko co można powiedzieć o tym niebanalnym sklepie.
16:45, 14.09.2022
Odpowiednio dobrana pościel to gwarancja komfortowego odpoczynku i snu. Oprócz materiału, z którego jest ona wykonana, niezwykle ważny jest wybór rozmiaru. A wariantów jest kilka. Jakie są wymiary pościeli?
18:04, 02.09.2022
Nie musisz korzystać ze szkolnego ubezpieczenia. Wybierz kompleksową ochronę w najlepszej lepszej cenie, już od 31 zł za rok! Ty decydujesz, który pakiet wybierasz i ile płacisz. Dodatkowo przy zakupie przez stronę (link znajdziesz poniżej) lub w CF PAMA,  zyskujesz 20% zniżki na ubezpieczenie dla kolejnego dziecka
12:05, 29.08.2022
Trójmiejski rynek nieruchomości pełen jest luksusowych obiektów, które można kupić lub wynająć. Inwestowanie w nieruchomości nie jest jednak tak proste jak wielu się wydaje. Brak porady doświadczonego doradcy może skutkować „utopieniem” sporych pieniędzy. Profesjonaliści z InVilla nadmorski rynek znają na tyle dobrze, by przeprowadzić przez jego meandry najbardziej wymagających i niezdecydowanych klientów. Jak to robią?
09:56, 29.08.2022
Gabinet Fizjoterapeutyczny Symetria w Kiełpinie oferuje indywidualną fizjoterapię według najwyższych standardów. Warto skorzystać i umówić się na wizytę. A już 1 września dzień otwarty.
12:11, 26.08.2022
Lato powoli, choć nieubłaganie dobiega końca. Co prawda, przed nami jeszcze kilka przyjemnych tygodni, ale warto już powoli myśleć nad kompletowaniem jesiennej garderoby. Dobrze byłoby więc dowiedzieć się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie jesiennym. Na szczęście, interesujących trendów będzie całkiem sporo. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo tego, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie. 
12:06, 26.08.2022
Efekt tafli lub burza lśniących loków, każda kobieta ma inne potrzeby i do nich powinna dobierać pielęgnację włosów. Osoby pragnące uzyskać ekstremalne wygładzenie, korzystają z zupełnie innych kosmetyków, niż właściciele włosów, które chcą się kręcić. Jakie odżywki do włosów dobrać, by móc cieszyć się idealną fryzurą? 
10:32, 16.08.2022
Na ogół nie zwracamy szczególnej uwagi na wygląd czy funkcjonalność skrzynki elektrycznej na licznik. Jednak jej jakość ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa przyłącza elektrycznego, bezpieczników i samego licznika. Sprawdź, jakie cechy obudowy skrzynki elektrycznej są kluczowe!
10
15:40, 14.08.2022
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprasza do udziału w konkursie firmy z całego regionu, które przyczyniają się do jego rozwoju lub promują swoją działalnością Pomorskie na arenie krajowej i zagranicznej.
18
10:17, 11.08.2022
Zgodnie z nowymi przepisami budowa domu o powierzchni zabudowy do 70 m kw możliwa jest bez pozwolenia, a jedynie na zgłoszenie. Zainteresowanie na tego rodzaju rozwiązaniem nie jest jednak duże.
12:11, 10.08.2022
Pierwsza Komunia Święta to taka uroczystość, gdzie oprócz prezentów "świeckich" i praktycznych wypadałoby dać coś dyskretnego, co jednocześnie nawiązuje do charakteru spotkania rodzinnego. Jaki prezent o charakterze religijnym można zabrać ze sobą na uroczystość rodzinną o charakterze religijnym, by dziecko nie zapomniało, że wiara i wartości duchowe są w tym wszystkim najważniejsze? Dobrym pomysłem na prezent komunijny będą srebrne obrazy. A może chrzestni z talentami plastycznymi sami wymyślą obrazki święte, które będzie można oprawić w piękne, ręcznie rzeźbione ramy?
11:51, 10.08.2022
Mimo że wciąż nagłaśnia się spadek czytelnictwa w Polsce, nietrudno zauważyć, że antykwariaty nadal cieszą się sporym zainteresowaniem czytelników. Dlaczego lubimy czytać książki "z drugiej ręki"? Czy antykwariat jest dziś znacznie bardziej opłacalnym biznesem, kiedy ceny książek w profesjonalnych sieciach księgarskich szybują coraz wyżej? Jaki antykwariat online będzie najlepszy dla wybrednych czytelników? Komu warto polecić antykwariat internetowy?
12:22, 04.08.2022
Trudno wyobrazić sobie, że tak prozaiczne czynności jak gotowanie, sprzątanie czy pranie mogą urosnąć do rangi prawdziwego hobby. Ale od dziesiątek lat twórcy linii produktów Electrolux Professional udowadniają, że swoim zaangażowaniem w tworzenie nowych rozwiązań potrafią zarazić użytkowników sprzętów gospodarstwa domowego. Sięgnięcie po produkty premium w branżach, w których ich wykorzystanie jest intensywne i częstotliwe, może być jedną z lepszych decyzji, jakie podejmuje przedsiębiorca.