Zamknij
REKLAMA

Żukowo. Trwają remonty placów zabaw. Będą nowe urządzenia

11:01, 06.09.2019 | nadesłane: UG Żukowo, oprac. M.Dz.
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane/UG Żukowo

W gminie Żukowo remontowane są place zabaw, a niektóre z nich przejdą niemałą metamorfozę dzięki montażowi dodatkowych urządzeń. Zamontowano m.in. sprzęt siłowni zewnętrznej w Pępowie.

W ramach funduszu sołeckiego aktualnie wykonywana jest modernizacja nawierzchni placu zabaw w Baninie. Wśród zakresu prac znaleźć można również: profilowanie zejścia i ułożenie dodatkowej kostki brukowej, a także bieżący remont urządzeń.

Trwa także renowacja i malowanie placów zabaw w Babim Dole, Borkowie i Nowym Świecie. Bieżące prace remontowe i wymiana zużytych elementów mają miejsce również w innych placach zabaw gminy Żukowo. Ich celem jest przede wszystkim zagwarantowanie bezpiecznej zabawy. 

- Prosimy Mieszkańców, by podczas prac remontowych nie korzystali z naprawianych urządzeń. Informujemy również, że do końca tego tygodnia naprawiona zostanie tyrolka na placach zabaw w Baninie (ul. Księżycowa), Żukowie (ul. Gdyńska) i Małkowie. Apelujemy o prawidłowe korzystanie z tego urządzenia! - informuje Urząd Gminy w Żukowie. 

Jednocześnie trwa doposażanie placów zabaw. W ramach funduszu sołeckiego urządzenia siłowni zewnętrznej zamontowano już w Pępowie. Następne w kolejności są place zabaw w Leźnie (al. Lipowa i ul. Krasickiego), Chwaszczynie (ul. Węglowa i ul. Jeziorna) oraz Miszewie. Przetarg na ich doposażenie ruszy na przełomie września i października br.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

(nadesłane: UG Żukowo, oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

biedabieda

3 0

aż piszczy. 11:25, 06.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

z Żukagoz Żukago

7 1

No szał! W sam raz na zimę żeby trochę się poniszczyło! Takie remonty powinny być wykonywane wczesną wiosną. Ale to Żukowo, tego nie ogarniesz. Może jakieś rondo na placu zabaw? 13:54, 06.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zbysiozbysio

2 0

Tak wygladly place w gminie Somonino.Zarosle trawą wysoka po kolana, spruchniale bele, zdemontowane urzadzenia na placach zabaw. Zarosnieta sciezka chodnikowa od torów do gpru, czy w stronę widuktu przy biedronce. A mialo być tak pieknie. Zbyszkowi i Wiesiowi zepsuł sie rowr i aparat fotograficzny od zdjęć Super zmiana ..........! 20:41, 07.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tylko sie cieszycTylko sie cieszyc

1 0

W gminie kartuzy nic nie jest naprawiane w parku na kaliskach w polowa urzaden zepsuta i nie nadaje sie do uzytku z racji tego ze zniszczyla je pogoda trawa za dluga nawet nie ma sie jak bawic 11:12, 08.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PomnikPomnik

0 0

Pomnik za to się należy! 21:46, 08.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone