Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Atrakcyjne nagrody dla laureatów konkursu plastycznego KRUS

13:26, 29.07.2021 | mat.pras./ oprac. M.Dz.
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

W Placówce Terenowej KRUS w Kartuzach odbyło się wręczenie nagród dla laureatów XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci. Atrakcyjne nagrody otrzymali laureaci etapu wojewódzkiego. 

W tym roku konkurs plastyczny KRUS organizowany był pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy- od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. Placówka terenowa KRUS Kartuzy przesłała zaproszenie do udziału w konkursie na etapie powiatowym do wszystkich wójtów i burmistrzów gmin na terenie powiatu kartuskiego.

- Ze względu na obostrzenia związane z pandemią nie mogliśmy przeprowadzić w tych szkołach pogadanek przybliżających uczniom cel i zasady konkursu tak jak to miało miejsce w latach poprzednich. W konkursie tym w roku bieżącym brali udział uczniowie z 24 szkół podstawowych z terenu naszego powiatu. Wpłynęło łącznie 255 prac plastycznych spełniających warunki regulaminowe - informuje kartuska placówka KRUS.

W czwartek wręczono nagrody laureatom etapu wojewódzkiego. Otrzymali je Igor Toruńczak – uczeń klasy 0 Szkoły Podstawowej w Gowidlinie, któremu wręczono szereg przedmiotów ufundowanych przez ARiMR, m.in. głośnik, słuchawki, grę planszową i inne.

fot. nadesłane

Wyróżnienie na tym etapie otrzymała Zuzanna Jereczek – uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej w Podjazach, która odebrała Smart-watcha ufundowanego przez KOWR. Wcześniej na etapie rejonowym tego konkursu uczniowie ci także otrzymali cenne nagrody ufundowane przez KRUS m.in.: hulajnogę, kamerę sportową, torby i inne wartościowe nagrody.

 

(mat.pras./ oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Do myszka mikiDo myszka miki

1 1

Ty mówisz o tym Panu radnym z pis?czy o kim 17:58, 29.07.2021


SuperrSuperr

0 2

Przystojniaki :) 18:15, 29.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonim 122Anonim 122

1 1

Brawo Gowidlino! 13:51, 30.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%