Zamknij
REKLAMA

Zaprojektuj gadżet promujący powiat kartuski. Można wygrać 2,5 tys. zł!

13:04, 10.09.2021 | M.D
Skomentuj fot. Magda Dzienisz
REKLAMA

Powiat kartuski chce promować się za pomocą nowoczesnego gadżetu. Jakiego? To już leżeć będzie w gestii mieszkańców. Osoby kreatywne i pomysłowe mogą zaprojektować taki przedmiot, który nawiązywać ma do historii, przyrody czy turystyki tego regionu. Na zwycięzcę konkursu czeka 2,5 tys. zł. 

Powstać ma nowoczesny i nieszablonowy gadżet promujący walory powiatu kartuskiego: przyrodnicze, historyczne, turystyczne itd. Powiat kartuski w tym celu ogłosił specjalny konkurs dla mieszkańców powiatu i nie tylko. 

- Jesteś kreatywny i masz głowę pełną świetnych pomysłów, a przy tym dostrzegasz wyróżniki charakterystyczne dla powiatu kartuskiego? A może masz zupełnie nowy, nieszablonowy pogląd na nasz region i chciałbyś ciekawie go przedstawić? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla ciebie - zachęca Starostwo Powiatowe w kartuzach. 

Celem konkursu jest zaprojektowanie i opracowanie gadżetu, który będzie w ciekawy i inspirujący sposób promował nowoczesny wizerunek powiatu kartuskiego. Na zwycięzcę czeka 2,5 tys. zł. 

- Projekt powinien bazować na tożsamości marki „Powiat Kartuski, nawiązywać i odwoływać się do kultury, historii, przyrody i turystycznego charakteru powiatu. Praca może być inspirowana logiem promocyjnym lub herbem powiatu kartuskiego - informuje Starostwo Powiatowe. 

Według regulaminu projekt gadżetu powinien m.in.: posiadać wartość użytkową, być oryginalny w formie, mieć charakter uniwersalny. Nadesłany projekt musi składać się z części opisowej oraz części graficznej. Należy stworzyć prezentację graficzną (wizualizacje, rysunki) - min. 2 do max. 4 plansz rozmiaru A4. Musi ona, wraz z częścią opisową, zostać dostarczona także na nośniku elektronicznym w formacie JPG 300 dpi lub PDF 300 dpi. 

Projekty oceni powołana w tym celu komisja. Będzie zwracać uwagę m.in. na oddanie charakteru regionu, oryginalność, niepowtarzalność, łatwość rozpoznania i zapamiętywania. 

Prace można składać w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Kartuzach lub przesłać pocztą bądź przesyłką kurierską na adres: Starostwo Powiatowe w Kartuzach, ul. Dworcowa 1, 83-300 Kartuzy z dopiskiem „Konkurs na opracowanie projektu gadżetu promocyjnego Powiatu Kartuskiego”. Projekty można także przesłać mailowo na adres: [email protected] Na prace organizatorzy czekają do 15 października 2021 r. 

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie Starostwa Powiatowego w Kartuzach.

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Mr gadjetMr gadjet

12 10

szubienica z deptaku trefnego tzw kartuskiej ślizgawicy, lampa w postaci szubienicy mały rekwizyt przypominający, że zima i ślizgawica w Rajtuzach jest przez cały rok. 13:59, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Penes_PlebanaPenes_Plebana

11 7

Wibro w kształcie kolegiaty! 15:27, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

loplop

3 2

Musi być związany z gminą Żukowo 20:34, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%