Zamknij
REKLAMA

Tuchom. Przy drodze krajowej nr 20 stanie drugi fotoradar

09:50, 17.09.2021 | oprac.W.D.
Skomentuj fot.Facebook/Piotr Fikus
REKLAMA

W Tuchomiu, przy drodze krajowej nr 20, przy pasie w kierunku Chwaszczyna, zainstalowany zostanie fotoradar. Jak poinformował Piotr Fikus, ma to spowodować ograniczenie prędkości w tym miejscu, a tym samym poprawę bezpieczeństwa. 

Kierowcy poruszający się krajową 20. w kierunku Gdyni będą musieli mieć się na baczności. Powstaje bowiem drugi fotoradar w Tuchomiu. Jedno urządzenie usytuowane jest na wjeździe do miejscowości od strony Chwaszczyna, drugie znajdować się będzie od strony Żukowa, nieopodal przystanku autobusowego. 

O realizacji przedsięwzięcia poinformował na Facebooku Piotr Fikus, wicestarosta kartuski podkreślając, że nowy fotoradar wpłynie na poprawę bezpieczeństwa. 

Piotr Fikus zapowiedział także starania o przebudowę skrzyżowania drogi krajowej z ul. Graniczną i Kasztanową. Gmina Żukowo wykonała już dokumentację projektową, która została przekazana do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. 

(oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Od świateł doOd świateł do

7 5

Fotoradaru ogień na tłoki, później zwolnię po fotoradar. Mijam go i znowu miód na puchnące cylidry, but w podłodze, aż znowu zwalniam, bo fotoradar. Mijam go, a moje ciżemki dociskają ped....ł gazu w dziurawe podwozie. No i tak codziennie. 10:55, 17.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AleksanderAleksander

7 2

Okej.
Ale mijając fotoradar jedziesz przez chwilkę wolniej na wysokości przejść dla pieszych i przystanku autobusowego.
I chyba o to chodzi, nie? 11:38, 17.09.2021


romrom

8 2

a wystarczyło postawić swiatla tam gdzie trzeba , a nie bo imprezowicze od P. będą mieli trudny wyjazd. 12:38, 17.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

meffmeff

8 3

Po co tam fotoradar, sprowadzili się miastowi na wieś i jeździć nie potrafią, i tak każdy tam spowalnia bo w graniczną albo kasztanową zjeżdżają albo do justynki- co chwila tam ktoś zawalidrogą, na ch taka droga krajowa jak nie można nią normalnie jechać.
16:43, 17.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%