Zamknij
REKLAMA

Także w Kartuzach pracownicy ZUS i KAS wyjaśnią zawiłości Polskiego Ładu

10:42, 20.01.2022 | mat.pras./oprac.W.D.
Skomentuj fot.pixabay
REKLAMA

Trwa chaos wywołany przez zmiany w przepisach podatkowych nazywane - paradoksalnie - Polskim Ładem. Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Krajowa Administracja Skarbowa połączyły siły i wspólnie będą rozwiewać wątpliwości oraz odpowiadać na pytania dotyczące zmian wynikających z nowych przepisów. 

W poniedziałek, 24 stycznia od godz. 10:00 do 13:00 na salach obsługi klientów w placówkach w Gdańsku przy ul. Chmielnej 27/33 i Tuwima 9, a także w Gdyni, Kartuzach, Kościerzynie, Kwidzynie, Malborku, Pruszczu Gdańskim, Pucku, Sopocie, Starogardzie Gdańskim, Sztumie, Tczewie oraz Wejherowie do dyspozycji klientów będą eksperci z administracji skarbowej.

Wyjaśnią oni m.in. wątpliwości związane z kwestiami podatkowymi dotyczącymi Polskiego Ładu.

W tym samym dniu w godz. od 13:00  do 17:00 ZUS zaprasza na wspólne dyżury z KAS w Bytowie, Chojnicach, Człuchowie, Lęborku i Słupsku.

Wkrótce eksperci z ZUS odwiedzą placówki Krajowej Administracji Skarbowej Spotkania będą odbywać się cyklicznie, o kolejnych poinformujemy na bieżąco.

[ZT]38367[/ZT]

(mat.pras./oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

SzkolenieSzkolenie

4 0

No ale co tu tłumaczyć?
Ci, którzy pracują, oraz prowadzą swoje firmy będą mieli przykręconą śrubę i będą płacić jeszcze więcej, na tych co nie pracują i nie mam tu na myśli tych którzy są na zwolnieniu lekarskim czy wychowawczym, ale tych, którym do pracy nie spieszno, bo im się należy. Tych którzy za 3 tys z łóżka nie ruszą bo dla nich to za mało, a umiejętności i zaangażowanie nieadekwatne do żądań płacowych.
Przedsiębiorcom już od jakiegoś czasu "konfiskuje" sie kwotę VAT na osobnym rachunku, z tego konta nie można korzystać, z tego konta nie zapłacisz podatku VAT, dopiero jak zapłacisz należność ze swojego głównego konta, z tego zablokowanego łaskawie dopiero będziesz mógł pobrać kwotę, którą wpłaciłeś do US. 12:11, 20.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Urzędy Urzędy

0 0

Przecież teraz 5 fala i urzędy stacjonarne będą pracować.no gdzie panie będą się wysilać z wytłumaczeniem czegokolwiek 17:27, 20.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pedro Pedro

0 0

Co tu tłumaczyć, okradkiscie nas ludzi z pieniędzy i teraz musimy zapier..... Na tą *%#)!& Patologię i tych cuchnących żydów, gorszej kur.... Parti to ja nigdy nie widziałem , złodzieje i jeszcze raz złodzieje, a tym h..... Co ciągle łapy wyciągają po pieniądze bo się im kur... Należy to żeby łapy uschły. Tfu 22:18, 20.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%