Wiadomości

Zamknij

Kartuzy. Akcja "Kwiaty za elektroodpady". Rozdano 5 tys. wiosennych sadzonek

Magda Dzienisz 13:07, 28.03.2026 Aktualizacja: 13:17, 28.03.2026
1 Kartuzy. Akcja "Kwiaty za elektroodpady". Rozdano 5 tys. wiosennych sadzonek fot. Magda Dzienisz

W sobotę od rana na kartuskim PSZOK-u można było za darmo otrzymać sadzonki wiosennych kwiatów. Wystarczyło tylko oddać zużyty sprzęt elektroniczny czy AGD. 

Ekologiczna akcja "kwiaty za elektroodpady” organizowana była przez kartuski Urząd Miejski po raz kolejny. Spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy już od 8 rano przyjeżdżali na PSZOK. W zamian za zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny uczestnicy otrzymywali wiosenne sadzonki roślin.

W ramach wydarzenia rozdano aż 5 tysięcy sadzonek prymulek i bratków. Tym razem po sadzonki można było przyjeżdżać nawet o godz. 12.00.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"30669"}

Oddano mnóstwo zużytego sprzętu - od pralek, lodówek, odkurzaczy po komputery, telefony czy małe urządzenia. 

Celem akcji było nie tylko upiększenie przestrzeni wokół domów, ale przede wszystkim edukacja ekologiczna i zachęcenie mieszkańców do oddawania elektroodpadów w odpowiednie miejsca

(Magda Dzienisz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

CLEARCLEAR

0 0

Cel szczytny ale kwiaty nędzne :)

14:23, 28.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%