Zamknij
REKLAMA

PANELOWO ma 3 lata! Atrakcyjne ceny w Kartuzach i Kościerzynie

11:06, 25.02.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj
fot.Panelowo

1 marca mijają 3 lata, odkąd pojawiło się PANELOWO. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów informujemy, że PANELOWO poszerza dotychczasowy asortyment z zakresu wykończenia wnętrz o doskonałej jakości tapety wiodących firm. Będą one dostępne zarówno w Kościerzynie, jak i w Kartuzach.

Nowe produkty są uzupełnieniem szerokiej oferty paneli i drzwi i mają na celu stworzenie kompleksowej propozycji dla klienta w zakresie tworzenia nowych wnętrz.

Tapety

Tapety urozmaicają i nadają charakteru wnętrzom. Obecnie rzadko tapetuje się całe mieszkania czy domy, ale za to zdecydowanie częściej kładzie się tapetę na części lub całej ścianie, słupach, pasach rozgraniczających czy elementach pod szafkami. Używa się też tapet do zabezpieczania miejsc o zwiększonej częstotliwości użytkowania (przedpokoje, przejścia czy klatki schodowe).

fot.Panelowo

W naszej ofercie posiadamy tapety o niespotykanych wzorach (kwiaty, wzory geometryczne, warzywne czy techniczne, motywy cegły, blask brokatu, dziecięce), przeznaczone do wszelkich pomieszczeń występujących w domu: od salonów, poprzez kuchnie, hole i łazienki, a na pomieszczeniach technicznych i garażach kończąc. Posiadamy dostęp do tapet następujących kolekcji: Urban Flowers, Palais Royal, Kind Of White By Wolfgang Joop, Living Walls, New Look, Kingston, X-Ray, Belle Epoque, Fiena Natural. Ponadto posiadamy ponad 40 wzorów dostępnych od ręki.

Panele

Przypominamy, też, że oddział PANELOWO w Kartuzach jest drugim bratem sklepu PANELOWO w Kościerzynie, który działa już od roku 2016 i wrósł już w rynek kościerski. Punkt w Kartuzach oferuje niezliczoną ilość modeli drzwi oraz wzorów paneli laminowanych i winylowych. Można wybierać pomiędzy propozycjami paneli dłuższych i krótszych oraz szerszych i węższych, w kolorach od białego do czarnego i strukturach od połysku po zupełnie matowy, uzupełnione o podkłady pod panele w grubościach od 2 do 7 mm zarówno pod podłogi klasyczne, jak i pod ogrzewanie podłogowe, z fugami i bez, o strukturze od zupełnie płaskiej po szczotkowane drewno z mocno zarysowanymi słojami, bądź nowoczesne panele laminowane w strukturze betonu.

fot.Panelowo

Od jakiegoś czasu w naszej ofercie znajdują się również doskonałe panele ścienne w kilku kolorach, umożliwiające zagospodarowanie ścian lub ich części (np. za łóżkiem lub będące tłem dla stołu), w wielu kolorach, w tym modnym w tym sezonie rudym i jasnoszarym.

Drzwi

Posiadamy w dobrych cenach drwi w wielu dostępnych modelach i kolorach zarówno jako drzwi wejściowe do domów i mieszkań, przed drzwi przesuwne i łamane, po klasyczne drzwi wewnętrzne różniące się pomiędzy sobą wykończeniem: ilością szybek, klamkami, przylgami, szerokością ościeżnic, kolorami w pełnej palecie barw i oklein, podcięciami czy bulajami.

fot.Panelowo

W ofercie dostępne są drzwi szerokiej gamy producentów, z których ofertą można się zapoznać poprzez naszą stronę internetową.

Promocje i rabaty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Panelowo stara się nieustannie wprowadzać promocje i rabaty, o które każdorazowo można zapytać miłą obsługę.

Punkt stara się dopasować wszystkie produkty zarówno kolorystycznie, jak i funkcjonalnie tym bardziej, że istnieje również możliwość zakupu bez montażu i z montażem (w tym drugim przypadku VAT dla odbiorców prywatnych obniżany jest z 23 proc. na 8 proc.). Każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę i rozmowę przy kawie na temat indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Z okazji trzecich urodzin przez pierwsze dwa tygodnie marca w sklepach PANELOWO mamy promocję na panele (podkład 3mm do paneli w cenie 1 zł/m2) oraz na drzwi (klamka do zakupionych drzwi gratis). Poza tym okresem stosowne rabaty można negocjować z naszą załogą.

Dla wygody kupujących mamy możliwość udzielenia kredytu na zakupione w PANELOWIE produkty zarówno w Kartuzach, jak i w Kościerzynie. Wysokość oprocentowania jest zmienna w zależności od wybranych opcji, a minimalne możliwe do uzyskania RRSO wynosi nawet 0%. Rozwiązanie jest o tyle ciekawe, że zwykle podczas budowy czy remontu gotówki brakuje, a nasza propozycja sprawia, że panele, drzwi i tapety są u Klienta, spłacane są jedynie miesięczne raty, a za pozostałą gotówkę Klient może zakupić inne, ważne w danej chwili artykuły.

fot.Panelowo

PANELOWO czynne jest w godzinach od poniedziałku do piątku od 9.30 do 17.30, oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

PANELOWO Kościerzyna
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 29
e-mail: [email protected]
tel. 58 742-24-00, 58 742-25-00

PANELOWO Kartuzy
ul. Węglowa 1 Kartuzy,
e-mail: [email protected]
tel. 58 742-26-00, 58 742-26-20

Dla Państwa wygody posiadamy również stronę internetową www.panelowo.pl oraz stronę na Facebooku: www.facebook.pl/PANELOWO

PANELOWO zaprasza!

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone