Zamknij
REKLAMA

Bar Kociołek Sierakowice. Tu zjesz smaczne domowe obiady!

10:29, 19.05.2019 | mat.nadesłane/Bar Kociołek

Wszystkich fanów prawdziwego domowego jedzenia zapraszamy na pyszny obiad. Oferujemy dania kuchni polskiej, przygotowane zawsze ze świeżych produktów dostarczanych od lokalnych dostawców. Codziennie  nowe menu.  

Jesteśmy rodzinnym barem szybkiej obsługi, który powstał z pasji do gotowana, chęci podzielenia się tą pasją oraz dobrym smakiem.
Pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym będzie można zarówno szybko i smacznie zjeść oraz spędzić czas z rodziną przy domowym obiedzie.
W naszym barze będziemy oferować tradycyjne dania kuchni polskiej, tj. schabowe, zrazy, golonkę, żeberka, karkówkę, stek mielony. Wszystkie dania w towarzystwie ziemniaków oraz zestawu surówek. Do tego chcemy polecić tradycyjny rosół oraz żurek. Każdego dnia będziemy oferować inne dania.
Oprócz tego zachęcamy do skosztowania własnych wyrobów wypiekanych na miejscu: jabłecznika, chleba.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszego baru

Bar Kociołek to idealne miejsce, aby odpuścić gotowanie i wybrać się na obiad z całą rodziną. W Naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na najlepsze polskie smaki! Codziennie inne danie.

Bar Kociołek powstał z połączenia smacznego, szybkiego oraz taniego jedzenia.

 

Dla Ciebie będziemy otwarci codziennie od 11.00-18.00

ul. Kartuska 4 , Sierakowice ( obok sklepu spożywczego )


 

(mat.nadesłane/Bar Kociołek)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone