Zamknij

Restauracja KAMELEON w Puzdrowie. Kaszubski zakątek dobrego smaku

06:48, 17.06.2019 | mat.nadesłane/Restauracja Kameleon

Zapraszamy do naszej restauracji na wyśmienite dania regionalne i tradycyjne. Restauracja Kameleon czynna jest przez cały tydzień.

Lokal jest doskonałym miejscem na rodzinny obiad czy kolację w gronie przyjaciół, a także na zorganizowanie oficjalnego przyjęcia. Świetna lokalizacja, nowoczesne wnętrze restauracji oraz poszerzona o nowe dania karta menu. Dbamy o świeżość i dobór składników do każdej potrawy. Inspirowani kuchnią kaszubską staramy się by nasze dania spełniały oczekiwania naszych klientów.

W prowadzenie restauracji wkładamy wiele pracy i serca, stale wzbogacamy naszą ofertę i staramy się dostosować do potrzeb klientów. To, że często na stałe korzystają z naszych usług i polecają je innym, jest dla nas źródłem satysfakcji i inspiracji do podejmowania kolejnych wyzwań. Gwarantujemy wyśmienite jedzenie, które zadowoli najbardziej wymagających klientów. Oferujemy duży wybór potraw znajdujących się w karcie dań, dostosowujemy się także do indywidualnych życzeń gości organizujących u nas imprezy okolicznościowe.

Świadomi potrzeb rynkowych wprowadziliśmy także usługę garmażeryjną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone