Zamknij
REKLAMA

Kredyt gotówkowy - atrakcyjne warunki w umowach

10:13, 19.08.2019 | mat.partnera
REKLAMA
fot.nadesłane

Potrzebujesz pieniędzy? Zdobycie dodatkowej gotówki wiąże się z konsekwencjami jakimi mogą być wysokie raty lub inne warunki, które mogą być niekorzystne pod wieloma względami. Czytając ten artykuł masz szansę na wybranie odpowiedniego zobowiązania. Kredyt gotówkowy jest szybką usługą, która pomoże wyjść z kryzysowej sytuacji.

Potrzebujesz pieniędzy? Zdobycie dodatkowej gotówki wiąże się z konsekwencjami jakimi mogą być wysokie raty lub inne warunki, które mogą być niekorzystne pod wieloma względami. Czytając ten artykuł masz szansę na wybranie odpowiedniego zobowiązania. Kredyt gotówkowy (sprawdź ranking na 17bankow.com) jest szybką usługą, która pomoże wyjść z kryzysowej sytuacji.

Zwracaj uwagę na…

Po raz pierwszy decydujesz się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego? Możesz znaleźć bardzo atrakcyjną ofertę dla siebie wystarczy, że poświęcisz wystarczająco dużo czasu na analizę ofert kredytów gotówkowych w poszczególnych bankach. Nie musisz wychodzić z domu by porównać oferty banków, wystarczy że masz dostęp do internetu. W sieci jest dostępny aktualny ranking kredytów gotówkowych. Oczywiście przy wyborze kredytu nie musisz się kierować rankingiem… Zawsze możesz przeanalizować oferty samodzielnie. Na co zwracać największą uwagę? Na wskaźnik RRSO czyli rzeczywistej rocznej stopy procentowej. Dzięki temu wskaźnikowi można obliczyć całkowity koszt kredytu.

Termin kredytowania

Kredyty gotówkowe mają to do siebie, że mają elastyczny czas spłaty zobowiązania. Kredytobiorca może sam wyznaczyć okres w jakim chce spłacać zadłużenie, mając oczywiście na uwadze swoje dochody, a także możliwości finansowe wynikające z innych opłat budżetu domowego. Wybranie dłuższego terminu spłaty może być korzystne pod względem niższych miesięcznych rat, ale także podwyższysz swoją zdolność kredytową pod warunkiem, że kredyt będzie spłacany regularnie w wyznaczonym terminie.

Treść umowy

W rankingu kredytów oferta wybrana przez Ciebie zajmuje wysokie miejsce? Masz pewność, że wybrana oferta kredytowa jest atrakcyjna? Mimo wszystko dokładnie przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz. Banki mają skłonności do umieszczania różnych haczyków w umowach, zazwyczaj pomniejszoną czcionką… Przeanalizuj wszystkie warunki i zastanów się z nimi zgadzasz i będziesz w stanie przestrzegać ich przez cały okres kredytowania.

(mat.partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone