Zamknij
REKLAMA

ZbitaSzybka.pl wykonała już ponad 100 000 napraw

17:50, 17.01.2020 | mat.nadesłane
REKLAMA

Urządzenia marki Apple to zdecydowanie wymagające uwagi sprzęty, które odwdzięczają się nam jednak wygodą i jakością, którą wielu z nas mocno docenia. Nic więc dziwnego że w momencie uszkodzenia losowego bądź mechanicznego często nie myślimy o zmianie urządzenia lecz jego naprawie.

Tutaj pojawia się jednak problem, ponieważ naprawy urządzeń szczególnie marki Apple wymagają od nas współpracy z najlepszymi specjalistami w naszym kraju.

Na całe szczęście jest jedna oferta, która wyróżnia się na tle innych. Jest nim serwis iPhone, który został doceniony przez klientów z całego kraju i który ma setki bardzo pozytywnych opinii, które potwierdzone są prawdziwymi naprawami a także zadowoleniem klientów którzy zaufali tej marce. ZbitaSzybka.pl podczas przyjęcia i wydania z serwisu każdego urządzenia testuje 30 funkcjonalności dzięki czemu legitymuje się najniższym na rynku poziomem reklamacji 1,2%

Serwis ZbitaSzybka.pl – gdzie znajdziemy go lokalnie?

Na całe szczęście serwis ZbitaSzybka.pl działa w aż dziesięciu największych miastach, co daje nam bardzo duże pole do manewru. Chcąc oddać urządzenie lokalnie, będziemy mogli skorzystać z miejsc stacjonarnych w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Rzeszów, Kraków, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Łódź i Lublin.

Jeśli szukamy jeszcze większego komfortu, warto dodać iż iPhone serwis Gdańsk działa w dwóch punktach. Ich lokalizacje to Śródmieście oraz dzielnica Wrzeszcz  Oprócz gdańskich punktów serwisowych, na mapie Trójmiasta znajdziemy również trzy punkty obsługi w Gdyni.

Co naprawimy we współpracy z serwisem ZbitaSzybka.pl?

Jeśli jesteśmy właścicielami sprzętu od Apple to zdecydowana większość dostępnych na rynku sprzętów jest naprawiana przez serwis ZbitaSzybka.pl. Dlatego też właściciele urządzeń takich jak Apple Watch, iPhone, iPad, iPad Mini, iPod a także MacBook uzyskają niezbędną pomoc w każdym przypadku.

Co zrobić gdy jestem z innego miasta?

Serwis ZbitaSzybka.pl dba o pełen komfort swoich klientów. Skutkiem tego pod adresem https://www.zbitaszybka.pl/rezerwacje/ powstała rezerwacja on-line, także w formie naprawy wysyłkowej. Dzięki temu każdy klient, który ma problem ze swoim urządzeniem, może skorzystać z usług.

W pełni funkcjonalny system rezerwacji pozwoli określić czy serwis ZbitaSzybka.pl zajmuje się akurat naszym modelem urządzenia a także pozwoli nam ustalić wszystkie szczegóły związane z naprawą. Następnie wystarczy nadać nasz sprzęt i oczekiwać na pierwsze informacje odnośnie przyjęcia zamówienia do realizacji i wszystkich szczegółów z tym związanych.

Serwis ZbitaSzybka.pl – gwarancja zadowolenia z usług

Jak widać serwis ZbitaSzybka.pl dociera do klientów na terenie całego kraju. Do tego przyjmuje masę bardzo drogich urządzeń i gwarantuje nam solidną i bezpieczną naprawę. Nasz sprzęt w pełni zabezpieczony wraca do naszych rąk a my możemy dalej cieszyć się jego jakością.

Telefonicznie biuro obsługi klienta - pracuje 6 dni w tygodniu! Obsługiwane przez 4 osoby! Jesteśmy w 1% firm serwisowych, które posiadają dedykowane BOK. W typowym serwisie telefony od klienta odbiera serwisant chyba że aktualnie naprawia telefon lub obsługuje klienta. Dlatego kontakt z BOK ZbitaSzybka.pl jest wygodny i komfortowy dla klienta a średni czas oczekiwania na połączenie to 45 sekund.

Oddzownimy w 30 sekund. ZbitaSzybka.pl jako jedna z pierwszych firm w Polsce zainstalowała na swojej stronie www specjalny widget dzięki, któremy klient może wpisać swój numer telefonu, kliknąć magiczny przycisk, stoper zacznie odliczać i w 30 sekund telefon klienta zadzowni. Z czasem wiele firm dokonało implementacji tego systemu, jednak aby to rozwiązanie było skuteczne muszą być dostępni konsultanci. Większość firm jednak tnie koszty w tym aspekcie i sprowadza na klienta niepewność oczekiwania nawet kilka godzin. 

Infolinia to nie jedyny sposób aby skontaktować się ze ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone. LiveChat, Facebook Messenger, Instagram Direct Messages cxy TikTok messenger, chat wbudowany w wizytówki Google ale także e-mail [email protected]

Biorąc pod uwagę możliwość własnoręcznego dostarczenia sprzętu a także możliwość wysyłkowej naprawy, jest to serwis kompletny. Dorzucając do tego setki zadowolonych klientów i bardzo dobre opinie. Średnia ostatnich 1000 niezależnych opinii Google to aż 4,9. Jesteśmy aktywni w socialach. Nasz https://www.instagram.com/ZbitaSzybka/  ma aż 22000 obserwujących.

 

(mat.nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone