Zamknij
REKLAMA

Stara Maszyna. Atrakcje dla dzieci na wielkie otwarcie Kolanko

00:46, 08.07.2020 | M.B
nadesłane/4you

Już w najbliższą środę (15.07) w Starej Maszynie k/Sierakowic nastąpi oficjalne otwarcie nowego oddziału Firmy Kolanko. Firma konsekwentnie rozszerza sieć swoich sklepów, by być jak najbliżej swoich klientów i zapewnić im możliwie najwyższy poziom obsługi.

W nowym punkcie poza szeroką gamą materiałów służących do wykończenia wnętrz, dostępne są także elementy do budowy sieci wodno-kanalizacyjnych oraz instalacji grzewczych i sanitarnych. Nowością w ofercie jest szeroki wybór ceramiki, gresów, fototapet oraz niezwykle atrakcyjnych i nowatorskich ażurowych płyty mdf, stosowanych zarówno do zabudowy, jak i jako elementy dekoracyjne. Dla podniesienia komfortu obsługi klientów przed sklepem zlokalizowano przestronny parking.

W programie otwarcia przewidziano:

  • fachowe doradztwo specjalistów z branży techniki grzewczej i sanitarnej, wodno-kanalizacyjnej, wykończeniowej i narzędziowej
  • darmowe konsultacje ze znaną trójmiejską projektantką wnętrz
  • liczne promocje i atrakcje dla dzieci

Organizatorzy zapraszają klientów wraz z całymi rodzinami. W czasie, gdy starsi będą zajęci zakupami lub słuchaniem porad fachowców ich pociechami zajmą się animatorzy. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji w formie konkursów, zabaw bańkami mydlanymi, animacji tanecznych i warsztatów kreatywnych. Wszystko to pod fachową opieką animatorek.  Będą też lody i wata cukrowa, a dla dorosłych poczęstunek z grilla.

Na klientów robiących zakupy w nowo otwartym salonie będą czekać mega promocje oraz liczne nagrody

Ze względu na istniejącą sytuację epidemiczną organizatorzy przypominają o konieczności zakrywania ust i nosa oraz zastrzegają możliwość ograniczenia liczby osób przebywających jednocześnie na obiekcie do określonej przepisami prawa.

Osoby chcące skorzystać z porady projektantki, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia godziny konsultacji 691 888 221

 

Trwa festyn z okazji otwarcia firmy Kolanko

(aktualizacja. 15.07.)

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop