Zamknij
REKLAMA

Jak realizować plany rozwojowe firmy w dobie pandemii? M.in. tego dowiesz się na webinarium

13:50, 24.08.2020 | mat. pras., oprac. M.Dz.
Skomentuj Zdj. ilustracyjne/fot. pixabay
REKLAMA

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku organizuje webinarium pn. „Skorzystaj z Funduszy Europejskich. Wsparcie dla przedsiębiorców”. Uczestnicy dowiedzą się m.in. o realizacji planów w czasie spowolnienia gospodarczego, czy tez o możliwościach dofinansowania swojej działalności.

Podczas spotkania zostaną przedstawione aktualne możliwości wraz z omówieniem wybranych projektów m.in.:

  • SPEKTRUM Pomorski System Usług Doradczych - celem systemu jest umożliwienie przedsiębiorstwom realizacji planów rozwojowych, przede wszystkim w czasie przewidywanego spowolnienia gospodarczego z powodu pandemii koronawirusa.
  • Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim - Pomorski Broker Eksportowy – projekt oferujący m.in. granty na udział mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w międzynarodowych targach i innych wydarzeniach gospodarczych.
  • Invest In Pomerania -  granty na uzbrojenie terenów  inwestycyjnych – projekty polegające na przygotowaniu terenów inwestycyjnych na potrzeby działalności produkcyjnej i magazynowej przedsiębiorców z sektora MŚP.
  • Instrumenty finansowe na rozwój działalności gospodarczej – oferta preferencyjnych pożyczek.
  • Dotacje na tworzenie wysokiej jakości infrastruktury na potrzeby komercyjnych usług turystycznych i około turystycznych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – możliwości dofinansowania w ramach Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby.

Webinarium odbędzie się w czwartek 3 września 2020r., w godz. 11:00 - 12:15  w programie ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie do dnia 2 września 2020 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: [email protected]eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 3 września 2020 r. Więcej informacji nt. webinarium znajduje się na stronie https://pomorskiewunii.pomorskie.eu/-/webinarium-skorzystaj-z-funduszy-europejskich-wsparcie-dla-przedsiebiorcow-

(mat. pras., oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

kolokolo

1 1

"Webinarium" - co to potwór? :)))
09:38, 25.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz