Zamknij
REKLAMA

Komfort i spokój w Kamienicach H. Kołłątaja – hit gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz

17.12, 26.09.2022 mat.partnera Aktualizacja: 09.55, 27.09.2022
REKLAMA

Opinie mieszkańców jednej z najnowszych inwestycji zrealizowanych przez Indai w Gdańsku Wrzeszczu poszły w świat. Sporo pozytywnego zamieszania na rynku nieruchomości w Trójmieście wywołało pojawienie się Kamienic H. Kołłątaja, które znacząco podniosły poziom mieszkań premium w Gdańsku. Co w nich wyjątkowego? Na poczekaniu wymienić warto choćby jasne wnętrza, malownicze otoczenie, kieszonkowy ogród w sąsiedztwie i doskonałą lokalizację w klimatycznej, spokojnej okolicy.

Istnieje na ogólnopolskim rynku nieruchomości od 1999 roku, ale Indai – bo o nim mowa – to deweloper wciąż prężnie się rozwijający, w odpowiedzi na potrzeby wymagającego rynku premium. Współpraca z najlepszymi projektantami i doświadczonymi wykonawcami to standardy firmy. Cel dewelopera to realizacja kameralnych, nowoczesnych inwestycji w najbardziej prestiżowych dzielnicach Trójmiasta. Każdy projekt wkomponowany jest w charakter otoczenia, a opinie o Indai  wystawione przez ekspertów od nieruchomości jasno wskazują, że najlepszym tego przykładem jest najnowsza inwestycja, czyli Kamienice H. Kołłątaja.

Obraz zawierający podłoże, wewnątrz, pomieszczenie, mebleOpis wygenerowany automatycznie

Opinia ma znaczenie

„Jak cię widzą, tak cię piszą”. Indai Deweloper przekonał się o tym po realizacji Kamienic H. Kołłątaja. Jednym z kluczowych czynników w sukcesie inwestycji okazała się atrakcyjna lokalizacja. - Wszędzie można dojechać komunikacją miejską, czy to autobusem, czy tramwajem, czy nawet SKM-ką. Nie sądziłam, że będą mogła ograniczyć jazdę własnym samochodem, do czego od dawna się przymierzałam – pisze w jednej z internetowych opinii mieszkanka jednego z lokali w Kamienicach. Pozytywne opinie potęguje też bliskość Gdańska Wrzeszcza do morza, co sprzyja weekendowym wycieczkom, które stają się przyjemną codziennością.

Prestiżowe aparamenty poza zgiełkiem miasta

Kameralna inwestycja Indai w Gdańsku Wrzeszczu wyróżnia się urokliwym położeniem w ciszy i z dala od zgiełku miasta. Projektanci odseparowali ruch kołowy z bezpośredniego sąsiedztwa budynków dzięki hali garażowej. Postawiono też na charakterystyczną zieleń wokół – majestatyczny starodrzew, krzewy kwitnące, pachnący bez za oknami kamienic. Prestiżu dodaje historyczne sąsiedztwo zadbanych podwórek. - Lubię spokój i komfort życia, ale lubię też bliskość miasta, które tętni życiem. Mieszkanie w Kamienicach H. Kołłątaja od początku zdawało się zaspokajać moje oczekiwania – taka jest opinia pani Magdaleny, która wybrała jeden z lokali.Obraz zawierający drzewo, budynek, zewnętrzne, domOpis wygenerowany automatyczniePonadczasowa jakość apartamentów

Budynki Kamienic H. Kołłątaja cechuje duża powierzchnia przeszklenia, wysoka jakość stolarki okiennej, sporo naturalnego światła wpadającego do wnętrz, funkcjonalność apartamentów, przestronność i ich dobre wyciszenie. Opinie mieszkańców są pozytywne jeśli chodzi o warunki do pracy oraz wypoczynku w mieszkaniach. Prawdopodobnie na dobry odbiór mają wpływ także duże tarasy i wysokiej klasy wykończenie dachu ponadczasową dachówką typu karpiówka. Inwestycja nie odbiega charakterem od historycznego, zabytkowego otoczenia Wrzeszcza.

Finisz inwestycji. Poznaj opinie i zobacz wolne apartamenty

Indai Deweloper wciąż zachęca do zobaczenia na własne oczy jak prezentują się mieszkania w Kamienicach H. Kołłątaja. Ci, którzy już to zrobili, docenili wysokiej jakości wnętrza i perspektywiczną lokalizację. - Trochę przerażało mnie czwarte piętro, ale cichobieżna winda daje radę! W pomieszczeniach jest dużo słońca, a widok na panoramę dzielnicy wynagradza wszystko – opiniuje pan Jacek, mieszkaniec jednego z budynków. Lokalizacja jest artykułowanym na każdym kroku atutem, który pozytywnie opiniują nie tylko deweloper z Trójmiasta, ale i mieszkańcy oraz znawcy rynku nieruchomości. Bardzo blisko są sklepy, szkoły, ważne instytucje, kawiarenki, ciekawe atrakcje, lokale gastronomiczne, centra handlowe. Dzielnica, mimo że nie jest gwarna, to ma sporo do zaoferowania o każdej porze. Sąsiadująca z Kamienicami architektura historycznego Wrzeszcza cieszy oczy, a liczne tereny zielone sprzyjają regularnej aktywności fizycznej.

Obraz zawierający niebo, zewnętrzne, przyroda, brzegOpis wygenerowany automatycznie

Opinie osób, które zapoznały się już z ofertą Indai potwierdzają, że mieszkanie w Kamienicach H. Kołłątaja to dobry wybór dla każdego – starszych, młodych, singli, par, małżeństw z dziećmi, aktywnych i tych ceniących sobie błogie lenistwo. Zainteresowani są też inwestorzy, którzy w lokalach widzą szansę na zysk. Wszelkie pytania i wątpliwości warto kierować bezpośrednio do specjalistów – przedstawicieli dewelopera Indai, którzy chętnie oprowadzą po budynkach i wskażą z pewnością jeszcze więcej zalet w oryginalnych, ponadczasowych mieszkaniach.

Indai deweloper Trójmiasto – kontakt 

Aleja Niepodległości 645B

81-855 Sopot

58 573 34 00

[email protected]

(mat.partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%