Zamknij

AQUA Centrum atrakcyjny kompleks rekreacyjny na Kaszubach

10:24, 24.07.2019 | mat.nadesłane/Aqua Centrum

Wakacje to nie tylko czas leżenia na plaży w pełnym słońcu. W Aqua Centrum znajdziesz strefę relaksu, pielęgnacji ciała a także miejsce w którym możesz popracować nad swoją sylwetką. Szeroka gama usług AQUA Centrum skierowana jest nie tylko do ludzi aktywnych, ale wszystkich osób, którzy chcą zadbać o siebie i poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną. 

Aqua Centrum dysponuje trzema basenami - sportowym, rekreacyjnym oraz specjalistycznym do nurkowania. Na hali basenowej znajdują się jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne, dzięki którym można skorzystać z dobroczynnych właściwości hydromasażu. Posiadamy również dwie zjeżdżalnie - małą dwutorową oraz dużą o długości 60 m, a także wodny plac zabaw, który uprzyjemni pobyt każdemu dziecku zapewniając radosne wspomnienia.

Poza szaleństwami w wodzie zapraszamy również Państwa do skorzystania z naszej siłowni wyposażonej w wysokiej klasy urządzenia treningowe, umożliwiające kompleksowy trening całego ciała.

Pełen relaks umożliwią Państwu łaźnia parowa i sauna sucha a także zabiegi w strefie odnowy biologicznej Aqua Centrum. W części suchej Aqua Centrum mieści się AC Bar & Cafe, który oferuje szeroki wybór smacznych i zdrowych dań.


Obecne promocje :
- do półtoragodzinnego biletu rodzinnego dokładamy gratis 30 minut
- siłownia - wejście opłacane jest na godzinę, można trenować 90 minut
- strefa odnowy biologicznej - dodaliśmy do listy nowe zabiegi, wyjątkowo poza cennikiem standardowym, do 22.08.2019 można skorzystać z masażu kostką lodu


 

 

Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.

Miła atmosfera i profesjonalny personel sprawią, że poczują się Państwo zrelaksowani i pełni energii do życia.

Uwaga posiadacze Karty Dużej Rodziny - Kościerskiej, Lipuskiej i Gminy Kościerzyna - przypominamy, że dzięki Urzędom Gminy Lipusz, Gminy Kościerzyna oraz Miasta Kościerzyna macie Państwo możliwość skorzystania z 50% zniżki na bilety normalne oraz ulgowe na pływalnię, siłownię i salę fitness w Aqua Centrum! Po więcej szczegółów zapraszamy do nas.

„AQUA Centrum”
KASZUBSKIE CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNE Sp. z o.o.

Adres:
83 - 400 Kościerzyna
ul. Hallera 2

Sekretariat czynny:
pon - pt: 8.00 -15.30

tel.: 58 680 25 90
tel. kom.: 722 022 268

Odnowa Biologiczna

tel. 58 680 25 95

kom. 609 550 542

E-mail:
[email protected]

 

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone