Zamknij
REKLAMA

W sobotę biegacze opanują Kartuzy: cykl Kaszuby Biegają i półmaraton

10:39, 29.07.2020 | nadesłane: Kaszuby Biegają, oprac. M.Dz.
Skomentuj fot. archiwum/Magda Dzienisz
REKLAMA

Już w tę sobotę 1 sierpnia w Kartuzach odbędzie się III Cartusia Półmaraton. Wydarzenie biegowe, które wpisało się już w kalendarz imprez Stolicy Kaszub.

Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 biegiem na 5 km w ramach cyklu Kaszuby Biegają na 5. Tuż po nim o godz. 10.05 w trasę ruszą uczestnicy Marszu Nordic Walking. Start biegu głównego na 21 km zaplanowano na godz. 11.30. Starty biegów będą miały miejsce na końcu ulicy Chmieleńskiej, w okolicach ławki Asesora. Biuro biegu znajdywać się będzie w Kartuskim Centrum Kultury, zaś wręczanie nagród na scenie kartuskiego Rynku.

Bieg na 5 km wieść będzie przez bilowskie lasy, trasa biegu na 21 km także leśnymi trasami: poprzez Bilowo, Kosy, Smętowo Leśne, okolice Zawór i Chmielna. 

fot. screen:http://polmaratonkartuzy.pl/trasa

Dla uczestników przygotowano bogaty pakiet startowy – koszulkę, worek i piękny medal. Emocji i radości jak zwykle nie będzie brakować.

Wszystkich zawodników obowiązują zasady zachowania 1,5 m odległości, a także zakładania maseczki przed i po biegu. Biegi można pokonać także w formie wirtualnej. Szczegóły w programie imprezy: http://www.kaszubybiegaja.pl/newsy/1940-iii-cartusia-polmaraton-program-imprezy

Organizatorem wydarzenia jest Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej przy współpracy z Urzędem Miejskim w Kartuzach. Patronat nad wydarzeniem objął Mieczysław Grzegorz Gołuński - Burmistrz Kartuz.

(nadesłane: Kaszuby Biegają, oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

artiarti

4 4

Brawo wirusek już tu jest będzie więcej.Robić imprezy ściągać turystów.
No jo pinokio mówił że wirus w odwrocie. 10:55, 29.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

logicznie myslacylogicznie myslacy

9 3

Czy naprawdę w tym czasie musimy urządzać jakieś biegi ?
Czy w okresie pandemii nie możemy sie obejść durnych imprez biegów ? Czy na siłem chcemy zarażać ludzi koronawirusem ? Nie zabraniem biegania - wręcz zachęcam - ale niech każdy sam sobie pobiega , bez narażania innych.
Czy naprawdę chcecie mieć biegacze czyjeś życie na sumieniu bo Wam się chciało stadnie pobiegać ?
Bez tej imprezy będziemy dalej żyć , nic się nie wydarzy jak jej nie będzie. W obecnym czasie może wyniknąć tylko coś złego z takich bezsensownych imprez ( patrz impreza na katamaranie, wesela itp )
Pomyślcie o innych - apeluje 12:00, 29.07.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

mat-fizmat-fiz

3 3

Z logicznym myśleniem masz tyle wspólnego ile kura z astronomią. Myślenie zastąpiło ci łykanie telewizyjnych kłamstw. Ludzie, którzy potrafią logicznie myśleć i łączyć fakty wiedzą, że nie ma żadnej pandemii. Noś maskę cały czas, a na jesień wielki szu wmówi ci, że woja grzybica płuc (spowodowana noszeniem namordnika) jest zmutowanym koronawirusem. Po czym szybciutko pobiegniesz po szczepionkę, po której nawet gdyby wyrósł ci ogon, to i tak byłbyś przekonany, że to zupełny przypadek. Oświecę cię: przypadki występują tylko w gramatyce! 16:15, 29.07.2020


@ mat-fiz@ mat-fiz

2 1

Czyli de facto @ teor-spis


02:10, 30.07.2020


logicznie czującylogicznie czujący

3 1

drogi myślący, nie kwestionuję twoich tez, ba, nawet się z nimi odrobinę zgadzam. wydaje mi się, że można by ten bieg odpuścić (nie jest to impreza o jakiejś niesamowitej randze, normalnie się odbywa w kwietniu, nie wydaje mi się, żeby biegacze jakoś mocno cierpieli gdyby się nie odbyła)
ale czy ton twój musi być taki atakujący? durnych? "chciało się stadnie pobiegać"? musi być od razu tak obelżywie i bez próby zrozumienia drugiej strony? 05:17, 30.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Próbujesz zrobićPróbujesz zrobić

0 1

z igły widły .... zwrot "durnych imprez/biegów" nikogo nie atakuje ani nie jest obelżywy.
Masz mentalność manipulatora i odwracacza kota ogonem. Przestań czytać paski na ekranie gadzinówki.
Twoje ostatnie zdanie ma styl "atakujący" - i jest przykrym zgrzytem po twoim pierwszym zdaniu.
Obecnie biegi indywidualne są najbezpieczniejsze i wcale nie gorsze od zbiorowych ! Z bratem lub siostrą też bezpiecznie - jeśli mieszkacie wspólnie !! 08:51, 31.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA