Zawodnicy sekcji pływackiej GKS Cartusia (rocznik 2008 i 2009) wystartowali w Lidze Województwa Pomorskiego Młodzików 2021 w Lęborku. Złoty medal zdobył Konrad Treder, srebrne medale zdobyli Maja Grzech, Natalia Formela, Wiktor Gruchała. Brązowe medale przywieźli Wiktoria Wilczewska, Mateusz Kreft.
Zawodnicy rocznika 2008:
Maja Grzech - 2 miejsce w konkurencji 400 m stylem dowolnym, najlepszy wynik w karierze: 4:58,17;
Natalia Formela:
Konrad Treder
Wiktor Hilbrycht
9 miejsce w konkurencji 100 m stylem motylkowym, uzyskując najlepszy wynik w swojej karierze, 1:22,20;

Zawodnicy rocznika 2009:
Wiktoria Wilczewska
Matylda Malinowska
Wiktor Gruchała
Mateusz Kreft
W zawodach startowały również sztafety mieszane w konkurencji 4x50 m stylem dowolnym. Sztafeta rocznika 2008 w składzie: Maja Grzech, Natalia Formela, Konrad Treder, Wiktor Hilbrycht z czasem 2:06,06 zajęła 4. miejsce, zaś sztafeta rocznika 2009 w składzie: Wiktoria Wilczewska, Matylda Malinowska, Wiktor Gruchała, Mateusz Kreft, z czasem 2:16,06 również zajęła 4. miejsce.
ccc20:41, 22.02.2021
No dobrze a możecie coś zaproponować zwykłym ludziom? Większość godzin pozajmowanych dla dzieci i jakieś szkoły pływackie. Czy naprawdę o to chodzi? Co ze zwykłymi ludźmi którzy chcą sobie popływać? Do Kościerzyny mają jeździć czy do Trójmiasta?
Zośka21:40, 22.02.2021
Gratulacje . Cieszę sie ogromnie. Od lat jesteście w czołówce.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz