Zamknij

Pływanie. Wiktoria Wilczewska i Lidia Tomczuk na II miejscu w Mławie

08:52, 21.04.2021 | GKS Cartusia/oprac.W.D.
Skomentuj fot.GKS Cartusia
REKLAMA

Wiktoria Wilczewska zaprezentowała wyśmienitą formę przywożąc do Kartuz trzy złote i dwa srebrne medale z Mławy oraz kończąc zawody na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej trzynastolatek.

Z kolei Lidia Tomczuk stając trzy razy na drugim miejscu podium zajęła w klasyfikacji generalnej jedenastolatek także drugie miejsce. Nie zawiodła Jadwiga Beyer powiększając pulę złotych medali klubu o dwa następne.

Jeden złoty krążek oraz dwa srebrne dołożyła Zofia Gruda. Srebrny medal przywiozła Natalia Formela. Konrad Treder stanął na trzecim miejscu podium co pozwoliło po dwóch dniach zmagań prawie sześciuset zawodników, z czterdziestu dwóch klubów z całej Polski, pływakom GKS Cartusia zająć piąte miejsce w klasyfikacji drużynowej.

fot.GKS Cartusia

Wyniki końcowe do 10 miejsca :

Rocznik 2007

Trybul Alleksander - 5 miejsce 100m stylem grzbietowym, 5 miejsce 200m stylem grzbietowym
Gojtowski Wiktor – 6 miejsce 100m stylem grzbietowym, 10 miejsce 200m stylem dowolnym

Rocznik 2008

Formela Natalia - 2 miejsce 100m stylem klasycznym, 7 miejsce 50m stylem klasycznym, 4 miejsce 100m stylem zmiennym, 10 miejsce 50m stylem dowolnym
Treder Konrad - 3 miejsce 100m stylem grzbietowym, 7 miejsce 100m stylem dowolnym, 9 miejsce 50m stylem grzbietowym
Grzech Maja- 4 miejsce 100m stylem dowolnym, 7 miejsce 100m stylem grzbietowym
Hilbrycht Wiktor - 4 miejsce 100m stylem motylkowym, 8 miejsce 100m stylem klasycznym

Rocznik 2009

Wilczewska Wiktoria – 1 miejsce 50 m stylem grzbietowym, 1 miejsce 100m stylem grzbietowym, 1 miejsce 100m stylem klasycznym, 2 miejsce 50 stylem klasycznym, 2 miejsce 50 m stylem dowolnym
Malinowska Matylda - 4 miejsce 50m stylem dowolnym, 4 miejsce 100m stylem dowolnym, 10 miejsce 100m stylem grzbietowym
Kreft Mateusz- 5 miejsce 50 m stylem klasycznym, 5 miejsce 100m stylem klasycznym, 6 miejsce 100m stylem zmiennym
Gruchała Wiktor - 6 miejsce 100m stylem grzbietowym, 7 miejsce 100m stylem zmiennym
Słabek Wiktor - 8 miejsce 100m stylem dowolnym, 8 miejsce 100m stylem zmiennym, 9 miejsce 50m stylem klasycznym, 9 miejsce 50m stylem motylkowym

Rocznik 2010

Beyer Jadwiga - 1 miejsce 50m stylem klasycznym, 1 miejsce 100m stylem klasycznym, 8 miejsce 100m stylem grzbietowym
Gruda Zofia- 1 miejsce 100m stylem zmiennym, 2 miejsce 50m stylem klasycznym, 2 miejsce 100m stylem klasycznym, 4 miejsce 50 m stylem grzbietowym, 4 miejsce 50 m stylem motylkowym
Tomczuk Lidia- 2 miejsce 50m stylem grzbietowym, 2 miejsce 100m stylem grzbietowym, 2 miejsce 100m stylem dowolnym, 4 miejsce 50 m stylem dowolnym, 5 miejsce 50m stylem motylkowym
Gołuński Błażej - 5 miejsce 50 stylem klasycznym, 6 miejsce 100m stylem klasycznym, 6 miejsce stylem grzbietowym, 8 miejsce 100m stylem dowolnym
Rybakowska Maja - 5 miejsce 100m stylem klasycznym, 6 miejsce 100m stylem grzbietowym, 8 miejsce 50 m stylem klasycznym, 9 miejsce 50 m stylem grzbietowym

Zawodnicy i trenerzy dziękują UG Kartuzy, KPWiK, Panu Bogdanowi Górskiemu oraz rodzicom zawodników za wsparcie finansowe w przygotowaniach do zawodów.

(GKS Cartusia/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

WypielaWypiela

0 0

Ale wypieła się mu prosto na twarz. Oj nieładnie. 22:21, 21.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%