Zamknij

Sierakowice. Dzień sportu na Orliku z licznymi atrakcjami

13:05, 10.09.2021 | M.Wnuk-Lipiński/oprac.W.D.
Skomentuj fot.M.Wnuk-Lipiński
REKLAMA

W czwartkowe popołudnie na Sierakowickim Orliku było gwarno i bardzo rodzinnie. Zorganizowano Dzień Sportu, którego operatorem krajowym była Fundacja Orły Sportu z Pucka.

Dzień Sportu Na Orliku to wydarzenie skierowane do lokalnej społeczności i odbywa się na 100 wybranych Orlikach w całym kraju. Sierakowicki Orlik tętnił życiem już od rana.

Trwały tam zajęcia szkolne, treningi oraz zawody, po południu nastąpiła kulminacja wydarzenia. Po rozgrzewce uczestnicy mogli przystąpić do gier i zabaw przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Na najmłodszych czekały dmuchańce, dla nieco starszych gry i zabawy przygotowano zabawy zwinnościowe (tory przeszkód, drabinki koordynacyjne, tor wodny, moolky, badmington, koszykówka, unihokej i inne).

Nie obyło się bez poczęstunku. Po spaleniu kalorii można było je uzupełnić przy stanowiskach gastronomicznych, a tam czekała zdrowa żywność oraz wafle, pączki, zupa i wiele  innych smakołyków.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, a uczestników z każdą minutą przybywało i założone 100 osób z dużym zapasem przekroczono.

Organizatorzy dziękują całej ekipie, która czuwała nad przebiegiem całego wydarzenia oraz Elżbiecie Petta za przygotowanie stoisk gastronomicznych i fachową obsługę, a także Fundacji Orły Sportu z Pucka za zaufanie i za gadżety dla uczestników.

(M.Wnuk-Lipiński/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

hmmhmm

3 2

Szkoda tylko, że nie było nigdzie żadnej informacji wcześniej, że coś takiego się odbywa 20:59, 10.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AniaAnia

3 0

Dokładnie...szkoda że nie było żadnych plakatów itp też bym przyszła z dziećmi 22:25, 10.09.2021


BearBear

1 1

Było super, bardzo dziękuję organizatorom. Dzieci zadowolone, podarunki bezcenne :) jedzonko pierwsza klasa, gofry cudowne, chleb ze smalcem jeszcze lepszy ;) ...szkoda że było tak mało rodziców. Wg mnie za mało informacji o takim wydarzeniu... Powinniście zainwestować w plakaty kilka dni wcześniej, bo było naprawdę wesoło i smacznie. ❤️ 22:29, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomekTomek

1 2

❤️👍🙂 22:30, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%