Zamknij

Feta na cześć zapaśników wracających z Oslo, z Gevorgiem Sahakyanem na czele

21:36, 11.10.2021 | GKS Cartusia/oprac.W.D.
Skomentuj fot.screen/Facebook/Polski Związek Zapaśniczy
REKLAMA

Na lotnisku Okęcie w Warszawie odbyło się uroczyste powitanie reprezentacji Polski w zapasach w stylu klasycznym wracającej z Mistrzostw Świata Seniorów w Oslo. Ze szczególną radością witano medalistów:  Arkadiusza Kułynycza i reprezentanta Kartuz Gevorga Sahakyana.

Brązowy medal Gevorga Sahakyana na Mistrzostwach Świata Seniorów w Oslo jest jego trzecim krążkiem z najważniejszych światowych imprez tj. mistrzostw Europy i Świata.

Jest potwierdzeniem wysokiej klasy zawodnika. Na Mistrzostwach Świata nie ma łatwych walk, bo startują tam najlepsi. Wszystkie walki jak przystało na MŚ były bardzo zacięte, a doświadczenie Gevorga było elementem decydującym o ostatecznym triumfie.

Kibice zgotowali zawodnikom wracającym z MŚ w Oslo uroczyste powitanie w Warszawie. 

To podium to siódmy medal na ME i MŚ w historii klubu GKS Cartusia Kartuzy. W ten sposób przez 46 lat klub wpisuje historię sportu kartuskiego na najwyższym, światowy poziom.

Sukces ten niewątpliwie jest wynikiem ciężkiej pracy zawodnika, ale nie byłby on możliwy, gdyby nie trenerzy i działacze klubowi Bartłomiej Pryczkowski oraz Jan Koszałka, którzy są związani z sekcją od wielu lat.

(GKS Cartusia/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

CartCart

7 1

Tu wszystko komentuje się samo . Brawo Gevorg .Brawo trenerzy. Brawo GKS "Cartusia" 09:05, 12.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dlaczego...Dlaczego...

3 1

...w piłce nożnej nie ma żadnych osiągnięć przez tyle lat, a jest coraz gorzej?????? Może jest to kwestia zasiedzenia niektórych?????? 09:54, 12.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%