Zamknij

Nowe atrakcje w parku na Kaszubach w Stryszej Budzie

09:26, 09.05.2019 | Artykuł sponsorowany
fot.Kaszubski Park Miniatur

W Stryszej Budzie, koło Mirachowa znajduje się miejsce, które pozwala odkrywać, świetnie się bawić i spędzać czas z całą rodziną. To Kaszubski Park Miniatur, Kaszubski Park Gigantów oraz Kaszubski Gracik.

Kilkanaście kilometrów od Stolicy Kaszub - Kartuz - w Stryszej Budzie znajdziecie przestrzeń do atrakcyjnego spędzenia wiosennego lub letniego weekendu.

W Kaszubskim Parku Miniatur odkryjecie najważniejsze zabytki architektury zminiaturyzowane z niezwykłą precyzją i przywiązaniem do detali. W tej chwili do obejrzenia jest już 70 makiet i cały czas dochodzą nowe, w tym roku np. Ratusz z Poznania.

W Kaszubskim Parku Gigantów poczujecie się jak Calineczka lub Alicja w Krainie Czarów. Powstał tam nowy plac zabaw dla najmłodszych, drewniany labirynt, a także gigantyczne, ponad 4 metrowe Minionki i wielkie Kaszubskie Nuty.

W Kaszubskim Graciku obejrzycie zabytkowe samochody, a także pojazdy z bajek i znanych filmów - zgromadzono tam około 70 egzemplarzy. Dla najmłodszych atrakcją będzie m.in. samochód Skubi Duu, Batmobil, są też amerykańskie limuzyny, pojazdy z PRL, wojskowe i policyjne, a ostatnio "przyjechały'" auta wyścigowe z filmu "Za szybcy za wściekli" czy Bumblebee z Transformersów. Można też wejść do prawdziwego helikoptera.

Spacerując po parku nauczycie się rozpoznawać leśne zwierzęta i ich odgłosy, a najmłodsi będą mogli odwiedzić zagrodę ze zwierzętami, które można głaskać i dokarmiać. Jest też plac zabaw pozwalający spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Wizyta w Stryszej Budzie to świetny pomysł na pogodny dzień.

Kaszubski Park Miniatur zaprasza rodziny z dziećmi, a także grupy zorganizowane, które mogą liczyć na specjalne oferty.

Kontakt:

502 499 106
www.kaszubskiparkminiatur.pl

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone