Zamknij

Sulęczyno. Rozpoczął się XVII Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy

20:44, 14.07.2019 | W.D.
Skomentuj fot.W.Drewka
REKLAMA

Koncertem Caio Rodrigueza z Argentyny zainaugurowano tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Sulęczynie. Impreza niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem słuchaczy, a - jak podkreślił jej organizator Paweł Nowak - w tym roku potrwa aż pięć dni. 

W sulęczyńskim kościele odbył się pierwszy z cyklu koncertów w ramach Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego. Publiczność jak zawsze dopisała. Program tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu w Sulęczynie jest bardzo bogaty. Będzie można posłuchać muzyki akordeonowej - od legendarnego tanga i muzykę świata po bardziej popularne utwory. Po raz pierwszy zaprezentowane zostanie Letnie Kino Akordeonowe. Na finał pięciodniowej imprezy (w sobotę) ow wystąpi m.in. Czesław Mozil z zespołem. 

Szczegółowy program tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego publikujemy tutaj.

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

dsddsd

2 0

Jak zwykle super! A kolejne dni festiwalu zapowiadają się też ciekawie. Jak w Sulęczynie to robią, że taki program i wstęp za free?
08:19, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Duch świata i czasuDuch świata i czasu

0 2

"Przed przyjściem Chrystusa Kościół ma przejść przez końcową próbę, która zachwieje wiarą wielu wierzących. Prześladowanie, które towarzyszy jego pielgrzymce przez ziemię, odsłoni "tajemnicę bezbożności" pod postacią oszukańczej religii, dającej ludziom pozorne rozwiązanie ich problemów za cenę odstępstwa od prawdy. Największym oszustwem religijnym jest oszustwo Antychrysta, czyli oszustwo pseudomesjanizmu, w którym człowiek uwielbia samego siebie zamiast Boga i Jego Mesjasza, który przyszedł w ciele."
(Katechizm Kościoła Katolickiego N. 675)

"Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta, niech rozumie -"
(Mt 24, 15)

"Potem uczył ich mówiąc: Czyż nie jest napisane: Mój dom ma być domem modlitwy dla wszystkich narodów, lecz wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców".
(Mk 11, 17)

"Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"
(Łk 18, 8) 11:54, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%