Zamknij

Chmielno. Festiwal "Ludzie dla ludzi" pełen emocji i atrakcji

18:59, 07.09.2019 | W.D.
Skomentuj fot.W.Drewka
REKLAMA

Wystawa alpak i lam, warsztaty rękodzieła, stoiska z wieloma atrakcjami, konkurs na najlepsze pierogi i wiele muzyki - to wszystko czekało na uczestników festiwalu "Ludzie dla ludzi" w Chmielnie. To było wielkie święto organizacji pozarządowych. Najwięcej emocji wzbudziła spartakiada Kół Gospodyń Wiejskich. 

Organizacje pozarządowe prezentowały dziś w Chmielnie swój dorobek i przygotowały wiele atrakcji. Można było na przykład skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, porad prawnych i ekologicznych. Można było wziąć udział w warsztatach hand-made. Na małej scenie prezentowali się laureaci Powiatowego Konkursu Wokalnego, kaszubskie zespoły oraz artyści działający w lokalnych organizacjach. 

Najwięcej emocji towarzyszyło rozstrzygnięciu pierwszej spartakiady Kół Gospodyń Wiejskich. Panie rywalizowały w wielu konkurencjach wymagających nie lada sprytu, szybkości, a nawet siły. Niezrównane okazały się panie z KGW Kobylnica, które najczęściej stawały na podium w poszczególnych konkurencjach, a tym samym zwyciężyły w klasyfikacji generalnej. 

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

FifinFifin

0 1

Widzę że wesoła impreza . Gratuluję 07:57, 08.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz