Zamknij

Żukowo. Rockowo nad Jeziorkiem z Big Cyc, Golden Life, Zenkiem Kupatasą...

00.35, 07.08.2022 Magda Dzienisz
Skomentuj fot. Magda Dzienisz
REKLAMA

Jedyna w okolicy impreza przeznaczona dla miłośników mocnych brzmień nie zawiodła ciekawym line-upem. Na Muzie nad Jeziorkiem w Żukowie wystąpił lokalne Klint i The Moneymakers, punkowa grupa Farben Lehre. Fanów pod scenę przyciągnął także Zenek Kupatasa (wokalista Kabanosa), zabrzmiały rockowe hity w wykonaniu Golden Life, a publiczność szalała na głównej gwieździe imprezy - grupie Big Cyc.

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie co roku oferuje fanom gitarowego grania dobrą zabawę. Organizatorzy i tym razem nie zawiedli. Na uczestników czekały różnorodne koncerty i nie tylko. 

Przygotowano kilka "stref" - artystyczną, miejsce do odpoczynku czy pole namiotowe. Była eksplozja kolorów, czyli obrzucanie kolorowymi proszkami. Imprezę prowadził Krzysztof Skiba.

Na scenie królowały mocne brzmienia. Imprezę otworzyły występy lokalnych grup - Klint oraz The Moneymakers. Po nich na scenie pojawili koncertowi wyjadacze - punkrockowe Farben Lehre, zespół, który zagrał ponad 2 tys. koncertów, w tym aż 12 razy wystąpił na kultowym festiwalu w Jarocinie. Żukowska publiczność Muzy nad Jeziorkiem mogła oglądać ich po raz drugi. 

Występ Zenka Kupatasy - kreatywnego wokalisty Kabanosa, także przyciągnął publikę pod scenę. Golden Life zaprezentował swoje legendarne utwory. Zabrzmiały ich największe hity, a publiczność wtórowała wokaliście. 

[FOTORELACJA]27629[/FOTORELACJA]

Finałowy koncert Big Cyc to duża dawka punkrockowego brzmienia i zabawnych, prześmiewczych tekstów. Żukowska publiczność tańczyła i śpiewała. Big Cyc nie zawiedli i uraczyli publikę swoimi hitami, m.in. Rudy się żeni, Balladę o smutnym skinie, Dres, Antoni wzywa do broni, Facet to świnia czy Kręcimy pornola.

Kultowe już dziś piosenki wzbudzały duży entuzjazm. Nie zabrakło oczywiście tekstów komentujących obecną sytuację polityczną w Polsce i na świecie

(Magda Dzienisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

Jagger Jagger

2 1

Zenek Kupakutasa ? 10:22, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UczestnikUczestnik

7 1

Jeżeli dalej te imprezy będą się odbywały z sypaniem tych kolorowych proszków, to część osób podziękuję za uczestnictwo w tych imprezach! Młodzież sypie się po terenie imprezy nie zważając, że nie wszyscy chcą być brudni od tych proszków ! Co za *%#)!& zwyczaj, żeby takie coś organizować! Wiele osób musiało odchodzić ze swoich miejsc ,bo proszki leciały na nich, gratuluje pomysłu organizatorom !! 11:17, 07.08.2022

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

PROCHEM się sypieszPROCHEM się sypiesz

3 2

... w PROCH się obrócisz ( ale mniej kolorowy ). Powinien być osobny sektor dla pstrokatych zadymiarzy. 11:42, 07.08.2022


AleksanderAleksander

1 0

XD
Ta młodzież paskudna, jak ja ich nienawidzę.

XDDD 18:49, 07.08.2022


UczestnikUczestnik

0 1

Młodzież nie jest paskudna,ale jezeli będzie się im proponowało tego typu "rozrywkę ",to będzie korzystać z tego, tyle tylko, że nie wszyscy chcą mimowolnie z tego korzystać. Niech zrobią dla nich osobną imprezę gdzie będą się sypać kolorowym proszkiem i będzie okej. 22:52, 07.08.2022


Młodzież 1Młodzież 1

1 0

Jak ci nie pasuje to zawsze możesz *%#)!& 09:31, 08.08.2022


0%