Zamknij
REKLAMA

Sukces kartuskich ekonomistek. Wystartują w ogólnopolskim finale

15:11, 25.03.2019 | nadesłane/ZSZiO Kartuzy
Skomentuj
fot.nadesłane/ZSZiO w Kartuzach
REKLAMA

Trzy uczennice kartuskiego Technikum Ekonomicznego zajęły czołowe miejsca w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach i w ten sposób zakwalifikowały się do finału, który odbędzie się na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Martyna Tusk z klasy III TE zajęła I miejsce, Joanna Łaszewska z klasy III TE zajęła II miejsce i Anita Krefta z klasy II TE zajęła III miejsce podczas VIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Oprócz laureatek w etapie wojewódzkim tego konkursu godnie reprezentowały ZSZiO w Kartuzach Monika Kitowska i Anna Wenta z klasy III TE.

Celem konkursu zainteresowanie młodzieży zawodem doradcy podatkowego oraz popularyzacja wiedzy z prawa podatkowego. Uczennice otrzymały nagrody, dyplomy oraz słowne wyróżnienie przez jury, dotyczące bardzo wysokiego poziomu wiedzy. Asia i Anita miały 100 proc. prawidłowych odpowiedzi w teście, zaś podczas etapu ustnego ich wypowiedzi na temat wylosowanych trzech pytań były na wysokim poziomie i wyczerpujące. Uczennice do konkursu przygotowywała Małgorzata Klasa.

(nadesłane/ZSZiO Kartuzy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA