Zamknij
REKLAMA

Puzdrowo. Najmłodsi uczniowie złożyli ślubowanie

10:13, 16.10.2019 | nadesłane, oprac. M.Dz.
Skomentuj
fot. nadesłane/SP w Puzdrowie
REKLAMA

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Puzdrowie stali się w poniedziałek pełnoprawnymi uczniami. Ślubowali dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, podczas uroczystości nie zabrakło też piosenek, wierszyków i... tańca. 

Poloneza czas zacząć - w taki sposób rozpoczęło się ślubowanie w Szkole Podstawowej w Puzdrowie. Właśnie w takt tego narodowego tańca najstarsi uczniowie wprowadzili swoich najmłodszych kolegów. Były też wierszyki i piosenki przygotowane na tę wyjątkową okazję. 

fot. nadesłane

Pierwszoklasiści z Puzdrowa ślubowali dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Obiecali, że będą kochać swoją ojczyznę i przestrzegać porządku w szkole. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały legitymacje szkolne świadczące o pozostaniu pełnoprawnym uczniem, a także dyplomy i słodkie upominki.

fot. nadesłane

Po części artystycznej uczniowie, rodzice, nauczyciele, obsługa szkoły udali się na przygotowany przez rodziców poczęstunek.

- Wszystkim dziękujemy za wspólne przeżywanie tak ważnego dnia dla najmłodszych pociech naszej szkoły - podkreślają nauczyciele z Puzdrowa. 

 

(nadesłane, oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA