Zamknij

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach to dobry wybór

10:49, 22.06.2020 | Artykuł sponsorowany

Atrakcyjną ofertę edukacyjną dla absolwentów klas 8 jak i dorosłych ma Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach. Szkoła może się pochwalić dużym doświadczeniem i efektywnością, bo absolwenci uzyskują wysokie wyniki na maturze i świetnie radzą sobie na uczelniach wyższych. 

Uczniowie klas "8" mogą zdobywać wiedzę w następujących typach szkół: technikum rachunkowości, technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum agrobiznesu, liceum o profilu fotograficzno – językowym.

Absolwenci szkół branżowych mogą uzupełnić swoje kwalifikacje w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych lub zdobyć nowy zawód dzięki kwalifikacyjnym kursom zawodowym z następujących dziedzin: sporządzanie potraw i napojów, prowadzenie rachunkowości.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach jest szkołą z tradycjami oraz wykwalifikowaną i ambitną kadrą, a także indywidualnym podejściem do ucznia. Bezpieczeństwo oraz dobro wychowanków stawiane jest na pierwszym miejscu!

fot.ZSP Sierakowice

Osoby, które wybierają naukę tutaj zyskują możliwość skorzystania z zasobów dynamicznie rozwijającej się placówki, posiadającej salę gimnastyczną, salę konsumenta, pracownię ekonomiczno-rachunkową, salę fotograficzną, salę języków obcych i wiele innych. 

Szkoła ma duże doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów edukacyjnych i każdy ma szansę brać w nich udział. Absolwenci ZPS w Sierakowicach uzyskują wysokie wyniki maturalne i doskonale radzą sobie na uczelniach wyższych. Liceum Ogólnokształcące w Sierakowicach osiąga najwyższą efektywność kształcenia w powiecie kartuskim.

- Cieszymy się, że nasze wysiłki są doceniane. W 2020 roku po raz drugi uzyskaliśmy brązową, zaś w 2019 srebrną odznakę w rankingu miesięcznika edukacyjnego Perspektywy w kategorii Najlepsze Technika. To dowód na to, że ciężka praca naszych nauczycieli i uczniów przynosi efekty - podkreśla Grzegorz Machola, dyrektor ZSP w Sierakowicach. 

fot.ZSP Sierakowice

fot.ZSP Sierakowice

fot.ZSP Sierakowice

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop