Zamknij
REKLAMA

13:36, 30.06.2020

Przepychanki, wyzwiska, wulgarne gesty - tak zachowywała się większość zwolenników prezydenta Andrzeja Dudy zgromadzona na kartuskim Rynku. Nie tylko głośnymi okrzykami zakłócali przemówienie Rafała Trzaskowskiego, ale dwóch z nich zaatakowało filmującego ich posła Sławomira Nitrasa. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (13)

ten spaślak ten spaślak

4 4

w pomarańczowym t-shirt agitował za Morawieckim ,to jakiś ustawiony oszołom 14:28, 30.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

romrom

2 1

Ale gaci zapomniał. 17:54, 30.06.2020


Mieszkaniec_Mieszkaniec_

0 0

https://twitter.com/MaciejBk1/status/1277908955918995456
https://pbs.twimg.com/media/EbwLaphXsAAANKc?format=jpg
Kto zaczął? 14:42, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marcus1222marcus1222

4 0

dlaczego portal nie pokazał zdjęć kandydata RT???? 15:00, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŚwiadekŚwiadek

7 9

Sam widziałem jak poseł Nitras
prowokował filmując każdego
telefonem 20 cm od twarzy.
Drugi nagrywa jak ktoś odpycha telefon, jest przepychanka i mamy film z ataku na posła!
To jest wyuczona prowokacja.


16:56, 30.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bdvfebdvfe

0 1

o jak ty widziałeś na własne oczy to spoko, pewnie tak było, wierzę tobie.. ale twoje zdanie się kompletnie nie liczy , jak ich wszystkich. Mieli uczestniczyć w szopce i uczestniczyli.
Jak nie panujesz nad emocjami to siedź w domu. 15:10, 01.07.2020


we le jowe le jo

1 2

świniopas bez zębów..też był...????? 17:41, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

anerianeri

7 5

Ludzie jak wam nie wstyd. Nie macie szacunku nawet do siebie . Ciemnota i zaściankowość. Co wy sobą reprezentujecie - głupotę i chamstwo. Słyszałam że kaszubi to idioci i to się potwierdziło . 18:07, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Olka11Olka11

5 6

Albo starsi albo narodowcy. PAD wam jeszcze bokiem wyjdzie. Dla paru srebrników się sprzedaliście. Wstyd.
Dopóki was osobiście nie dotyka łamanie konstytucji tak długo dla kasy będziecie popierać PAD 19:20, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz