Zamknij
REKLAMA

Strażacy z OSP Mirachowo z nowym sprzętem oświetleniowym

10.17, 20.09.2022 oprac.W.D.
Skomentuj fot.OSP Mirachowo
REKLAMA

Ochotnicza Straż Pożarna w Mirachowie kupiła sprzęt oświetleniowy, który prowadzenie akcji ratowniczych. Realizacja zakupu była możliwa dzięki grantowi przekazanemu jednostce w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie” zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Dzięki programowi "WzMOCnij swoje otoczenie" zakupiono najaśnice, 3 szt. szperaczy strażackich oraz 16 szt. nahełmowych dwudiodowych latarek. Dzięki dokładnemu oświetleniu pola pracy strażacy mogą o wiele szybciej i dokładniej zlokalizować zagrożenia, a co za tym idzie skuteczniej udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym oraz ratować mienie.

"WzMOCnij swoje otoczenie" to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie wzmocnijotoczenie.pl.

(oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

SAM Strażak SAM Strażak

3 1

Mieszkańcy najczęściej pytają o II część obwodnicy Może zacny redaktor zechce zapytać burmistrza dlaczego za jego panowania tematy ważne rozwojowe dla Kartuz nie istnieją. Nie da się rozwinąć gospodarczo gminy gadżetem dla straży i planem dla dewelopera 10:40, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

IiiIii

2 0

Mają już pieniądze w gminach na węgiel, wypłacają? 10:46, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%