Zamknij
REKLAMA

Nowe Tokary. Czytelnik ostrzega: próbowano ukraść mi auto!

13:40, 20.11.2020 | M.Dzienisz
Skomentuj Zdj. ilustracyjne/fot. pixabay
REKLAMA

Mieszkańcy znów ostrzegają przed próbami kradzieży, tym razem samochodów. Na Alert24 otrzymaliśmy zgłoszenie od Czytelnika z Nowych Tokar (gm. Przodkowo) - w piątek rano ktoś próbował ukraść mu auto sprzed domu.

Nie ustają apele o czujność, zwłaszcza do mieszkańców gmin Przodkowo i Żukowo. Pisaliśmy już, że od kilku tygodni ostrzegają się oni wzajemnie przed złodziejami, którzy próbują włamać się do domów. Okazuje się, że w tych okolicach grasują nie tylko włamywacze, ale też złodzieje samochodów. Zgłoszenie otrzymaliśmy na Alert24.

- Dzisiaj na osiedlu Rozarium Tuchomskie w Nowych Tokarach w godzinach mocno porannych została udaremniona próba kradzieży samochodu VW T6. Próba, bo złodzieje się spłoszyli, bo sąsiadka wyszła z domu i ich "przyłapała" - pisze mieszkaniec. 

Policjanci podkreślają, jak ważna jest sąsiedzka czujność i współpraca oraz własna przezorność. Także przed wyjazdem warto poprosić sąsiadów, aby zwracali uwagę, czy na naszej posesji nie kręcą się podejrzane osoby. Policja apeluje, aby zgłaszać każde próby kradzieży. 

- Niestety zdarza się tak, że mieszkańcy nie informują policji o kradzieżach mniej wartościowych rzeczy czy nawet o próbach kradzieży z włamaniem. A każda taka informacja jest cenna, pozwala ustalić metody działania sprawców - mówił nam st. asp. Piotr Gdaniec, oficer prasowy KPP Kartuzy.

[ZT]33527[/ZT]

(M.Dzienisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

OlbrzymOlbrzym

8 0

Tak na moje oko, oni po niego wrócą, chyba że miałeś jakieś sprzęty wewnątrz i byli to złodziejaszki nie od samochodów. Choć to nowy model, więc pewnie ktoś już na niego czeka, współczuję. 14:09, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

........wkur............wkur....

6 2

Właśnie ostatnio nikczemni złodzieje sprzętu budowlango przeczesuja nie tylko nasze posesje ale i niszczą auta żeby dostać się do wewnątrz i ukraść wszystko co wejdzie w zasięg ich łap potrafią wykręcić nawet części samochodowe i wcale się nie zdziwię jak to te ćpuny z pod sierakowic bo widać że to wiejska amatorka 15:46, 20.11.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jetesjetes

2 1

jesteś dup kiem 23:27, 21.11.2020


DmuchawiecDmuchawiec

5 1

Te ćpuny to głupole prócz dziurawego wiadra i paru gwoździ nic nie wezmą to jacyś śmieciarze i tyle sam pomyśl czy z przećpanym łbem mógłbyś zabrać coś wielkiego ha ha ha no chyba że flagę biało czerwoną sam widzisz o kim my tu gadamy 15:57, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WidWid

2 1

Dlatego cpunow trzeba tępić, zakały społeczeństwa a każdy z nich to zlodziej 08:38, 22.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rumunskie złodzieje Rumunskie złodzieje

1 0

Te co tą dziuple otworzyły za sierakowicami na łonie natury 20:39, 22.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA